Lubuski Związek Koszykówki Lubuski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Bartosz Kokociński WIĘZIENIE STANOWE OHIO 25 661 26.44
2. Karol Bednarczyk USBEST 25 627 25.08
3. Mieszko Jackiewicz SKM Zastal Zielona Góra 22 606 27.55
4. Maciej Delążek SKM Zastal Zielona Góra 21 473 22.52
5. Patryk Przytuła ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW 24 462 19.25
6. Maciej Hajdamacha OPGK GEOMAP 22 461 20.95
7. Mariusz Jakubowski MILLENIUM FACTORY 17 429 25.24
8. Krzysztof Appelbaum WIĘZIENIE STANOWE OHIO 27 408 15.11
9. Maciej Przecławski BACHUSY - PBS 25 400 16.00
10. Jakub Kaczmarek TS BAZYLEWICZ 16 381 23.81
11. Artur Gogół LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 15 381 25.40
12. Dima Bogdanov DGA 23 369 16.04
13. Marcin Kozera ARPOL 23 368 16.00
14. Piotr Czechowski MENCZESTER JUNAJTED 27 365 13.52
15. Daniel Waloryszek ARPOL 25 356 14.24
16. Tomasz Maćkowiak WIĘZIENIE STANOWE OHIO 18 353 19.61
17. Artur Rudziński MENCZESTER JUNAJTED 24 349 14.54
18. Michał Zieniewicz ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW 23 338 14.70
19. Michał Strykowski LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 25 331 13.24
20. Krzysztof Hojan DGA 26 330 12.69
21. Kacper Janecki TS BAZYLEWICZ 15 314 20.93
22. Dawid Łabiak MAREK I PRZYJACIELE 19 309 16.26
23. Michał Szubert ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW 20 303 15.15
24. Radosław Rudziński MENCZESTER JUNAJTED 14 295 21.07
25. Krzysztof Czerski BACHUSY - PBS 26 279 10.73
26. Jakub Dygas DGA 26 278 10.69
27. Maciej Kucofaj OPGK GEOMAP 19 272 14.32
28. Krzysztof Bocian MAREK I PRZYJACIELE 21 264 12.57
29. Hubert Olejniczak DGA 24 262 10.92
30. Jarosław Brzeczka TS BAZYLEWICZ 18 261 14.50
31. Damian Pilarski ARPOL 23 260 11.30
32. Piotr Gryglicki ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW 21 255 12.14
33. Łukasz Nahorski SKM Zastal Zielona Góra 24 244 10.17
34. Paweł Jakubowski BACHUSY - PBS 21 234 11.14
35. Piotr Baut WIĘZIENIE STANOWE OHIO 26 234 9.00
36. Tomasz Kunc USBEST 21 221 10.52
37. Paweł Czerwonogrodzki BACHUSY - PBS 15 213 14.20
38. Jakub Jankowski DGA 19 208 10.95
39. Łukasz Łukaszewski ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW 15 204 13.60
40. Krzysztof Cieślak USBEST 22 193 8.77
41. Jerzy Świątkowski MENCZESTER JUNAJTED 16 192 12.00
42. Arkadiusz Śniedzewski LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 24 191 7.96
43. Rafał Iwanowski OPGK GEOMAP 23 185 8.04
44. Rafał Wieczorek OPGK GEOMAP 23 185 8.04
45. Artur Ciesielski LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 17 184 10.82
46. Przemysław Jaworski ARPOL 20 184 9.20
47. Gerard Tołoczko MAREK I PRZYJACIELE 15 184 12.27
48. Michał Napierała ARPOL 23 184 8.00
49. Marcin Siwicki OPGK GEOMAP 26 183 7.04
50. Waldemar Gołąb MENCZESTER JUNAJTED 16 181 11.31
51. Jurand Przybysz WIĘZIENIE STANOWE OHIO 24 180 7.50
52. Tomasz Górski BACHUSY - PBS 19 178 9.37
53. Michał Ślusarczyk MENCZESTER JUNAJTED 27 178 6.59
54. Grzegorz Podhajski DGA 24 176 7.33
55. Tomasz Polewski BACHUSY - PBS 18 167 9.28
56. Łukasz Kownacki DGA 22 164 7.45
57. Aleksander Strączyński WIĘZIENIE STANOWE OHIO 24 163 6.79
58. Tomasz Soszka OPGK GEOMAP 23 157 6.83
59. Michał Kamiński LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 20 151 7.55
60. Bartosz Kurzawa MAREK I PRZYJACIELE 13 148 11.38
61. Paweł Szpak OPGK GEOMAP 14 145 10.36
62. Wojciech Kliszewski MILLENIUM FACTORY 14 145 10.36
63. Daniel Smoliński OPGK GEOMAP 25 128 5.12
64. Bartosz Sawicki USBEST 15 127 8.47
65. Grzegorz Wujczyk OPGK GEOMAP 20 127 6.35
66. Wojciech Gryglicki ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW 25 120 4.80
67. Alessandro Torresani TS BAZYLEWICZ 16 113 7.06
68. Kosma Zatorski USBEST 19 109 5.74
69. Tomasz Czyżewski LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 22 108 4.91
70. Piotr Żłobiński WIĘZIENIE STANOWE OHIO 17 106 6.24
71. Jacek Racławski USBEST 13 104 8.00
72. Bartosz Wesołek ARPOL 24 103 4.29
73. Daniel Hossa USBEST 21 98 4.67
74. Krzysztof Sobolewski TS BAZYLEWICZ 21 95 4.52
75. Cyprian Łątka MILLENIUM FACTORY 13 93 7.15
76. Przemysław Kowalczyk TS BAZYLEWICZ 21 92 4.38
77. Wojciech Adamski ARPOL 21 89 4.24
78. Mateusz Polewski SKM Zastal Zielona Góra 20 88 4.40
79. Bartosz Ciesielski USBEST 22 87 3.95
80. Przemysław Śniedzewski LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 24 86 3.58
81. Łukasz Ignaszewski USBEST 21 79 3.76
82. Maciej Janecki TS BAZYLEWICZ 23 73 3.17
83. Krzysztof Sieńczak LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 18 73 4.06
84. Filip Rybińczuk SKM Zastal Zielona Góra 14 73 5.21
85. Michał Czekaj TS BAZYLEWICZ 17 66 3.88
86. Przemysław Marzec ARPOL 15 64 4.27
87. Dariusz Bluszcz MENCZESTER JUNAJTED 22 62 2.82
88. Robert Mąkowski MILLENIUM FACTORY 19 62 3.26
89. Grzegorz Potęga MAREK I PRZYJACIELE 18 59 3.28
90. Leszek Bogusław ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW 20 58 2.90
91. Marek Hossa ARPOL 16 53 3.31
92. Piotr Kopij MENCZESTER JUNAJTED 22 52 2.36
93. Maciej Kolas TS BAZYLEWICZ 13 47 3.62
94. Paweł Luczek LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 25 45 1.80
95. Tomasz Kopeć USBEST 21 35 1.67
96. Jakub Gołąb MENCZESTER JUNAJTED 14 35 2.50
97. Piotr Śnieg MILLENIUM FACTORY 11 34 3.09
98. Radosław Maruda ARPOL 14 30 2.14
99. Marek Silski MAREK I PRZYJACIELE 25 29 1.16
100. Michał Ostrowski USBEST 17 24 1.41
101. Patryk Maćkowiak MILLENIUM FACTORY 10 24 2.40
102. Daniel Szymański MENCZESTER JUNAJTED 14 12 0.86
103. Maciej Obszański DGA 16 12 0.75

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Sportowa Zielona Góra Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów Wielkopolski RTV Lubuska Teletop Zastal