Dokumenty
Kluby
Linki
Kontakt
Archiwum
Aktualności
Lubuski Związek Koszykówki
Informacje o LZK
Z kart historii
Imprezy cykliczne
O stowarzyszeniu: Misja
O stowarzyszeniu: Statut
O stowarzyszeniu: Wsparcie
Kolegium Sędziów
Aktualności Sędziowskie
Skład Kolegium Sędziów
Regulacje dotyczące sędziów
Ligi męskie
U-16 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
EBIS Basket Liga
Lubuska Liga Młodzieżowa
U-11 M
U-10 M
Ligi kobiece
U-16 K
U-14 K
U-22 K
U-18 K
U-12 K
U-11 K
LNBA
LNBA Dywizja Atlantycka
LNBA Dywizja Centralna
LNBA Dywizja Wschodnio-Zachodnia
Informacje i Faule Techniczne
Minikosz
Minikoszykówka chłopców 2010
Minikoszykówka chłopców 2011
Minikoszykówka chłopców 2012
Minikoszykówka dziewcząt 2010
Minikoszykówka dziewcząt 2011
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
U-16 M
U-14 M LUB
U-13 M
U-12 M LUB
U-11 M LUB
U-10 M LUB
U-22 K
U-18 K
U-16 K
U-14 K LUB
U-12 K LUB
U-11 K LUB
Dream Burger Basket Liga
LNBA Dywizja Atlantycka
LNBA Dywizja Centralna
LNBA Dywizja Wschodnia
LNBA Dywizja Zachodnia
LNBA Dywizja Wschodnio-Zachodnia
Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Amatorów
SEZON: 2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Dywizja Centralna
U-16 M
U-14 M LUB
U-13 M
Dream Burger Basket Liga
U-22 K
U-18 K
U-16 K
U-14 K LUB
Dywizja Atlantycka
LNBA Dywizja Wschodnia
Dywizja Zachodnia
MWLA
Dywizja Centralna
LNBA Dywizja Wschodnio-Zachodnia
U-12 M
U-12 K
LLM
U-11 K LUB
U-11 M LUB
U-10 M LUB
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Czas gry
Czas gry suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Czas gry suma
Czas gry śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Czas gry suma
Czas gry śr.
1.
Paweł Jędrzejczak
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
21
50389
20399.48
2.
Paweł Kowalczyk
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
21
41598
10980.86
3.
Jakub Raczyński
ECORAX REHAGYM Klub Kokosa
18
41307
20294.83
4.
Jakub Chałupka
GREEN PARKING POLSKA
18
40625
20256.94
5.
Krzysztof Hojan
DGA
21
39345
10873.57
6.
Bartosz Hanc
GREEN PARKING POLSKA
20
38949
10947.45
7.
Patryk Markisz
SYPNIEWSKI TEAM
21
38315
10824.52
8.
Jakub Urbanek
BESTIA
18
37698
20094.33
9.
Roman Gawroński
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
20
37140
10857.00
10.
Nicolas Sarnowski
EKOWITRYNA
19
35843
10886.47
11.
Paweł Zimny
MAJAMI HIT I
20
35734
10786.70
12.
Marcin Cyrok
ECORAX REHAGYM Klub Kokosa
20
35334
10766.70
13.
Wojciech Falbagowski
DGA
19
34753
10829.11
14.
Artur Rudziński
MENCZESTER JUNAJTED
18
34474
10915.22
15.
Paweł Iwanowicz
BESTIA
17
34097
20005.71
16.
Bartosz Stefański
BOHAR PALETY TRANSPORT
18
33873
10881.83
17.
Alex Nikulshin
BOHAR PALETY TRANSPORT
19
33837
10780.89
18.
Gracjan Huszcza
FRANCEPOL BASKET
21
33452
10592.95
19.
Tomasz Nowacki
MAJAMI HIT I
20
32570
10628.50
20.
Łukasz Lipski
BESTIA
21
32377
10541.76
21.
Paweł Landzwojczak
ECORAX REHAGYM Klub Kokosa
19
32351
10702.68
22.
Sławomir Drapiński
GREEN PARKING POLSKA
19
32106
10689.79
23.
Maciej Hajdamacha
GREEN PARKING POLSKA
16
32037
20002.31
24.
Hubert Huszcza
FRANCEPOL BASKET
19
31917
10679.84
25.
Rafał Rzeszutek
MENCZESTER JUNAJTED
17
31903
10876.65
26.
Mario Ristić
EKOWITRYNA
17
31898
10876.35
27.
Karol Bednarczyk
BESTIA
16
30936
10933.50
28.
Piotr Czechowski
MENCZESTER JUNAJTED
19
30437
10601.95
29.
Dawid Jakubowski
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
18
30398
10688.78
30.
Krzysztof Walczak
BESTIA
16
30312
10894.50
31.
Waldemar Gołąb
MENCZESTER JUNAJTED
18
30134
10674.11
32.
Antoni Abramowicz
EKOWITRYNA
21
30027
10429.86
33.
Marcin Siwicki
DGA
18
29716
10650.89
34.
Wojciech Dubniewski
BOHAR PALETY TRANSPORT
15
29481
10965.40
35.
Radosław Rudziński
MENCZESTER JUNAJTED
16
29405
10837.81
36.
Jakub Kaczmarek
SAVICKI.PL RUN&GUN
13
28850
20219.23
37.
Bartosz Uździcki
FRANCEPOL BASKET
20
28825
10441.25
38.
Krzysztof Masłowski
EKOWITRYNA
18
28594
10588.56
39.
Rafał Kopaczewski
MAJAMI HIT I
14
28412
20029.43
40.
Dariusz Wasilewski
SAVICKI.PL RUN&GUN
19
28380
10493.68
41.
Michał Ślusarczyk
MENCZESTER JUNAJTED
18
28351
10575.06
42.
Daniel Pękalski
MAJAMI HIT I
21
28158
10340.86
43.
Piotr Radczyc
SAVICKI.PL RUN&GUN
15
28151
10876.73
44.
Zyndram Mehmeti
BESTIA
13
27239
20095.31
45.
Damian Ziółek
SYPNIEWSKI TEAM
17
27144
10596.71
46.
Paweł Sługocki
DGA
15
27102
10806.80
47.
Paweł Wojciechowski
SYPNIEWSKI TEAM
21
26921
10281.95
48.
Arkadiusz Krupko
SYPNIEWSKI TEAM
20
26908
10345.40
49.
Przemysław Kucharski
FRANCEPOL BASKET
21
26883
10280.14
50.
Michał Tkacz
SYPNIEWSKI TEAM
20
26846
10342.30
51.
Jakub Dygas
DGA
20
26713
10335.65
52.
Krzysztof Banaś
ECORAX REHAGYM Klub Kokosa
20
26524
10326.20
53.
Wojciech Kliszewski
MAJAMI HIT I
15
26414
10760.93
54.
Piotr Kołtko
SYPNIEWSKI TEAM
17
26044
10532.00
55.
Alan Starovoitov
SAVICKI.PL RUN&GUN
14
25559
10825.64
56.
Grzegorz Marcinkowski
SYPNIEWSKI TEAM
16
25057
10566.06
57.
Przemysław Radczyc
MENCZESTER JUNAJTED
13
24865
10912.69
58.
Marcin Zubek
SAVICKI.PL RUN&GUN
15
24751
10650.07
59.
Konrad Krukowski
SAVICKI.PL RUN&GUN
15
24551
10636.73
60.
Krzysztof Skórnicki
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
13
24404
10877.23
61.
Maciej Lisiewicz
BOHAR PALETY TRANSPORT
17
24308
10429.88
62.
Marcin Dudziński
FRANCEPOL BASKET
20
24009
10200.45
63.
Grzegorz Podhajski
DGA
17
23988
10411.06
64.
Marcin Fabiś
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
14
23453
10675.21
65.
Jan Siedow
SAVICKI.PL RUN&GUN
15
23405
10560.33
66.
Konrad Lewandowski
FRANCEPOL BASKET
17
22872
10345.41
67.
Adam Łysy
MAJAMI HIT I
17
22404
10317.88
68.
Wojciech Krzyżanowski
FRANCEPOL BASKET
17
22333
10313.71
69.
Damian Szkudlarski
DGA
14
22172
10583.71
70.
Piotr Bonderowicz
ECORAX REHAGYM Klub Kokosa
16
22114
10382.13
71.
Radosław Kucharski
FRANCEPOL BASKET
19
22052
10160.63
72.
Dariusz Madaj
ECORAX REHAGYM Klub Kokosa
16
21064
10316.50
73.
Patryk Maćkowiak
EKOWITRYNA
14
20940
10495.71
74.
Patryk Kurpiel
GREEN PARKING POLSKA
13
20670
10590.00
75.
Kosma Zatorski
BESTIA
12
20087
10673.92
76.
Piotr Wojnowski
BOHAR PALETY TRANSPORT
12
19718
10643.17
77.
Andrzej Piotrowicz
MAJAMI HIT I
14
19338
10381.29
78.
Krzysztof Bocian
FRANCEPOL BASKET
16
19226
10201.63
79.
Piotr Fabiś
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
18
18741
10041.17
80.
Wojciech Gliński
SYPNIEWSKI TEAM
14
18727
10337.64
81.
Maciej Matczak
MAJAMI HIT I
15
18701
10246.73
82.
Marek Urbański
EKOWITRYNA
16
18462
10153.88
83.
Jakub Zając
EKOWITRYNA
13
18106
10392.77
84.
Filip Rybińczuk
EKOWITRYNA
17
18086
10063.88
85.
Hubert Sobolewski
GREEN PARKING POLSKA
19
17656
929.26
86.
Wojciech Szcześniak
BOHAR PALETY TRANSPORT
11
17462
10587.45
87.
Paweł Petela
MAJAMI HIT I
17
16487
969.82
88.
Wojciech Stryjek
SAVICKI.PL RUN&GUN
16
16463
10028.94
89.
Marcin Kosiec
SYPNIEWSKI TEAM
19
16451
865.84
90.
Wojciech Adamski
GREEN PARKING POLSKA
15
16211
10080.73
91.
Mariusz Sołtysik
FRANCEPOL BASKET
11
16068
10460.73
92.
Bartosz Sawicki
BESTIA
12
15718
10309.83
93.
Daniel Smoliński
DGA
13
15579
10198.38
94.
Bartosz Zborowski
BOHAR PALETY TRANSPORT
11
15393
10399.36
95.
Łukasz Nahorski
EKOWITRYNA
11
14367
10306.09
96.
Mateusz Staniuszko
GREEN PARKING POLSKA
11
14239
10294.45
97.
Paweł Włodarczak
ECORAX REHAGYM Klub Kokosa
16
14187
886.69
98.
Andrzej Kulisz
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
11
13506
10227.82
99.
Ryszard Wlizło
DGA
20
13168
658.40
100.
Bartosz Kurzawa
GREEN PARKING POLSKA
18
13073
726.28
101.
Cyprian Łątka
EKOWITRYNA
13
12667
974.38
102.
Daniel Szymański
MENCZESTER JUNAJTED
12
12496
10041.33
103.
Dariusz Antecki
BOHAR PALETY TRANSPORT
14
9177
655.50
104.
Jarosław Wójcik
ECORAX REHAGYM Klub Kokosa
15
7731
515.40
105.
Daniel Nowacki
FRANCEPOL BASKET
12
4065
338.75
29.09.2023
Turniej 3x3 im Włodzimierza Ćwiertniaka, Gorzów 24-26.09.2023 r.
19.06.2023
FINAŁ MINIKOSZYKÓWKI LUBUSKIEJ, 17.06.2023 r. Zielona Góra
06.06.2023
Walne Sprawozdawcze Zebranie LZKosz 2023
21.05.2023
FINAŁ MINIKOSZYKÓWKI LUBUSKIEJ U12K, Szprotawa 20.05.2023 r. Wręczenie medali
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Mówią o koszykówce