Dokumenty
Kluby
Linki
Kontakt
Archiwum
Aktualności
Lubuski Związek Koszykówki
Informacje o LZK
Z kart historii
Imprezy cykliczne
O stowarzyszeniu: Misja
O stowarzyszeniu: Statut
O stowarzyszeniu: Wsparcie
Kolegium Sędziów
Aktualności Sędziowskie
Skład Kolegium Sędziów
Regulacje dotyczące sędziów
Ligi męskie
U-16 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
EBIS Basket Liga
Lubuska Liga Młodzieżowa
U-11 M
U-10 M
Ligi kobiece
U-16 K
U-14 K
U-22 K
U-18 K
U-12 K
U-11 K
LNBA
LNBA Dywizja Atlantycka
LNBA Dywizja Centralna
LNBA Dywizja Wschodnio-Zachodnia
Informacje i Faule Techniczne
Minikosz
Minikoszykówka chłopców 2010
Minikoszykówka chłopców 2011
Minikoszykówka chłopców 2012
Minikoszykówka dziewcząt 2010
Minikoszykówka dziewcząt 2011
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
U-16 M
U-14 M LUB
U-13 M
U-12 M LUB
U-11 M LUB
U-10 M LUB
U-22 K
U-18 K
U-16 K
U-14 K LUB
U-12 K LUB
U-11 K LUB
Dream Burger Basket Liga
LNBA Dywizja Atlantycka
LNBA Dywizja Centralna
LNBA Dywizja Wschodnia
LNBA Dywizja Zachodnia
LNBA Dywizja Wschodnio-Zachodnia
Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Amatorów
SEZON: 2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
LNBA Dywizja Wschodnio-Zachodnia
U-16 M
U-14 M LUB
U-13 M
Dream Burger Basket Liga
U-22 K
U-18 K
U-16 K
U-14 K LUB
Dywizja Atlantycka
LNBA Dywizja Wschodnia
Dywizja Zachodnia
MWLA
Dywizja Centralna
LNBA Dywizja Wschodnio-Zachodnia
U-12 M
U-12 K
LLM
U-11 K LUB
U-11 M LUB
U-10 M LUB
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Faule
Faule suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Etap II (1-7)
Etap II (8-14)
Pre PO
Play OFF
Final Four
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Faule suma
Faule śr.
Faule wymuszone suma
Faule wymuszone śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Faule suma
Faule śr.
Faule wymuszone suma
Faule wymuszone śr.
1.
Kacper Błaszczyszyn
JUŻ MI NIE PODAWAJ
22
72
3.27
51
2.32
2.
Tomasz Puchan
MAJAMI HIT II
22
72
3.27
42
1.91
3.
Patryk Malus
EGON IE
23
62
2.70
77
3.35
4.
Grzegorz Adamczewski
EGON IE
23
61
2.65
86
3.74
5.
Cezary Wieczorek
MAJAMI HIT II
18
59
3.28
43
2.39
6.
Mateusz Tur
F Team
17
59
3.47
21
1.24
7.
Kamil Ojrzanowski
5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII
23
59
2.57
38
1.65
8.
Michał Lipczyński
MŁODE WILKI
21
58
2.76
110
5.24
9.
Amadeusz Borowski
MŁODE WILKI
20
58
2.90
20
1.00
10.
Dawid Zabojszczyk
CASTO SQUAD
16
58
3.63
41
2.56
11.
Wojciech Kamrowski
FILLESTAR
18
54
3.00
91
5.06
12.
Grzegorz Szczeciński
5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII
23
53
2.30
51
2.22
13.
Jakub Pieróg
F Team
21
53
2.52
46
2.19
14.
Artur Konieczny
HARD BOYS
14
51
3.64
19
1.36
15.
Marcin Skonieczny
HARD BOYS
16
50
3.13
34
2.13
16.
Maciej Daniszewski
EGON IE
20
49
2.45
37
1.85
17.
Paweł Kownacki
SSK BASKET SULECHÓW
18
49
2.72
30
1.67
18.
Hubert Peksa
5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII
25
49
1.96
48
1.92
19.
Paweł Szymański
EGON IE
23
48
2.09
60
2.61
20.
Kamil Sadowski
LENPOL BASKET ŚWIEBODZIN
19
47
2.47
40
2.11
21.
Krzysztof Świec
MŁODE WILKI
23
46
2.00
44
1.91
22.
Krzysztof Czepukowicz
LENPOL BASKET ŚWIEBODZIN
18
46
2.56
25
1.39
23.
Sergiusz Bator
5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII
21
45
2.14
87
4.14
24.
Karol Dobrzyński
EBRO
22
45
2.05
32
1.45
25.
Michał Przyślak
MAJAMI HIT II
16
45
2.81
34
2.13
26.
Bartosz Masłowski
KORPUS PODZIEMNO LOTNICZY
20
44
2.20
30
1.50
27.
Kamil Jągowski
KORPUS PODZIEMNO LOTNICZY
18
44
2.44
41
2.28
28.
Tomasz Banach
LENPOL BASKET ŚWIEBODZIN
13
44
3.38
23
1.77
29.
Jakub Guzenda
EBRO
19
44
2.32
34
1.79
30.
Marcin Kwaśniewski
SKY HIGH
18
43
2.39
24
1.33
31.
Adrian Chudy
SKY HIGH
12
43
3.58
12
1.00
32.
Aleksander Strączyński
KORPUS PODZIEMNO LOTNICZY
19
41
2.16
59
3.11
33.
Mateusz Balcerzak
EGON IE
22
41
1.86
23
1.05
34.
Maksymilian Gąsiewski
SSK BASKET SULECHÓW
16
41
2.56
17
1.06
35.
Jakub Łychmus
JUŻ MI NIE PODAWAJ
24
40
1.67
10
0.42
36.
Paweł Burkowski
JUŻ MI NIE PODAWAJ
14
40
2.86
25
1.79
37.
Krystian Wiśniewski
SKY HIGH
16
40
2.50
72
4.50
38.
Marcin Najdek
MAJAMI HIT II
20
38
1.90
47
2.35
39.
Vitalii Ihnatchenko
EBRO
21
38
1.81
188
8.95
40.
Krystian Strykowski
MAJAMI HIT II
17
37
2.18
33
1.94
41.
Kamil Wiśniewski
SKY HIGH
18
37
2.06
26
1.44
42.
Paweł Czerwiński
5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII
15
37
2.47
35
2.33
43.
Patryk Cierebiej
SKY HIGH
17
37
2.18
23
1.35
44.
Tomasz Golecki
LENPOL BASKET ŚWIEBODZIN
13
37
2.85
37
2.85
45.
Daniel Klonowski
F Team
19
37
1.95
91
4.79
46.
Krzysztof Danielak
MŁODE WILKI
17
37
2.18
14
0.82
47.
Michał Szaj
SKY HIGH
20
36
1.80
73
3.65
48.
Aleksander Czerniak
SSK BASKET SULECHÓW
17
36
2.12
18
1.06
49.
Michał Wawrzkiewicz
JUŻ MI NIE PODAWAJ
24
35
1.46
30
1.25
50.
Mariusz Hazeński
FILLESTAR
14
35
2.50
7
0.50
51.
Marek Hercik
CASTO SQUAD
10
35
3.50
22
2.20
52.
Tomasz Włodarczyk
SKY HIGH
15
34
2.27
14
0.93
53.
Krystian Rodobolski
LENPOL BASKET ŚWIEBODZIN
15
34
2.27
78
5.20
54.
Jakub Żurkan
EGON IE
17
34
2.00
30
1.76
55.
Przemysław Lis
F Team
19
34
1.79
13
0.68
56.
Piotr Wojtyś
KORPUS PODZIEMNO LOTNICZY
19
33
1.74
35
1.84
57.
Bartosz Przybyła
JUŻ MI NIE PODAWAJ
20
33
1.65
50
2.50
58.
Piotr Minczyński
JUŻ MI NIE PODAWAJ
24
33
1.38
96
4.00
59.
Jakub Skonieczny
HARD BOYS
14
33
2.36
83
5.93
60.
Maciej Bublewicz
LENPOL BASKET ŚWIEBODZIN
16
32
2.00
52
3.25
61.
Maciej Gryszko
FILLESTAR
18
32
1.78
63
3.50
62.
Paweł Jagiełowicz
MAJAMI HIT II
20
32
1.60
58
2.90
63.
Krzysztof Morka
CASTO SQUAD
16
32
2.00
40
2.50
64.
Paweł Górski
FILLESTAR
15
31
2.07
15
1.00
65.
Michał Król
MŁODE WILKI
18
30
1.67
76
4.22
66.
Rafał Kurek
HARD BOYS
16
30
1.88
66
4.13
67.
Grzegorz Mentel
SKY HIGH
12
30
2.50
16
1.33
68.
Adam Gałka
KORPUS PODZIEMNO LOTNICZY
13
28
2.15
7
0.54
69.
Piotr Kostyło
HARD BOYS
14
28
2.00
13
0.93
70.
Bartłomiej Łysiak
SSK BASKET SULECHÓW
13
28
2.15
9
0.69
71.
Radosław Hibner
F Team
20
27
1.35
32
1.60
72.
Klaudiusz Kozioł
CASTO SQUAD
10
27
2.70
3
0.30
73.
Kacper Hołyś
JUŻ MI NIE PODAWAJ
19
26
1.37
139
7.32
74.
Konrad Bałenkowski
SSK BASKET SULECHÓW
14
26
1.86
21
1.50
75.
Krzysztof Appelbaum
KORPUS PODZIEMNO LOTNICZY
17
25
1.47
59
3.47
76.
Bartosz Tomiak
HARD BOYS
15
24
1.60
13
0.87
77.
Radosław Piotrowski
HARD BOYS
14
24
1.71
41
2.93
78.
Damian Śpiewak
KORPUS PODZIEMNO LOTNICZY
21
24
1.14
8
0.38
79.
Sebastian Nabożny
FILLESTAR
14
24
1.71
4
0.29
80.
Przemysław Jarzębski
LENPOL BASKET ŚWIEBODZIN
17
24
1.41
4
0.24
81.
Szymon Banaś
CASTO SQUAD
15
24
1.60
72
4.80
82.
Andrei Pletnev
F Team
11
24
2.18
29
2.64
83.
Maksymilian Witczak
FILLESTAR
14
23
1.64
61
4.36
84.
Marek Krzyna
EBRO
16
23
1.44
28
1.75
85.
Bartosz Szymczak
F Team
18
23
1.28
31
1.72
86.
Kamil Poźniak
5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII
19
23
1.21
52
2.74
87.
Konrad Naraziński
LENPOL BASKET ŚWIEBODZIN
20
23
1.15
21
1.05
88.
Kacper Świec
MŁODE WILKI
22
22
1.00
43
1.95
89.
Łukasz Lis
F Team
12
22
1.83
16
1.33
90.
Marcin Kaźmierczak
MAJAMI HIT II
13
22
1.69
5
0.38
91.
Kamil Krottendorfer
SSK BASKET SULECHÓW
16
22
1.38
15
0.94
92.
Cezary Lubik
FILLESTAR
15
22
1.47
14
0.93
93.
Przemysław Brzemiński
LENPOL BASKET ŚWIEBODZIN
20
21
1.05
29
1.45
94.
Grzegorz Lubik
FILLESTAR
19
21
1.11
9
0.47
95.
Marcin Łukaszewski
SSK BASKET SULECHÓW
14
21
1.50
8
0.57
96.
Szymon Flieger
5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII
27
20
0.74
15
0.56
97.
Maciej Korcz
FILLESTAR
13
20
1.54
16
1.23
98.
Łukasz Drzymała
EBRO
23
19
0.83
10
0.43
99.
Maciej Jutrzenka
F Team
18
18
1.00
17
0.94
100.
Patryk Zalewski
FILLESTAR
19
18
0.95
15
0.79
101.
Robert Ślotała
JUŻ MI NIE PODAWAJ
20
17
0.85
6
0.30
102.
Maciej Jurasek
EBRO
14
17
1.21
26
1.86
103.
Bartosz Fiłaciuk
EBRO
21
17
0.81
18
0.86
104.
Piotr Żelazny
MAJAMI HIT II
16
17
1.06
10
0.63
105.
Konrad Karczyński
SSK BASKET SULECHÓW
12
17
1.42
3
0.25
106.
Mateusz Poborski
MŁODE WILKI
14
16
1.14
6
0.43
107.
Sebastian Odziemek
KORPUS PODZIEMNO LOTNICZY
11
15
1.36
3
0.27
108.
Paweł Poźniak
SSK BASKET SULECHÓW
10
15
1.50
1
0.10
109.
Alan Lewandowski
SSK BASKET SULECHÓW
11
14
1.27
6
0.55
110.
Robert Achrem
SKY HIGH
14
13
0.93
5
0.36
111.
Filip Chmielewski
LENPOL BASKET ŚWIEBODZIN
17
13
0.76
27
1.59
112.
Marek Żelazny
MAJAMI HIT II
22
13
0.59
24
1.09
113.
Bartłomiej Styk
MAJAMI HIT II
12
13
1.08
9
0.75
114.
Krzysztof Podhajski
SSK BASKET SULECHÓW
18
13
0.72
13
0.72
115.
Hubert Hrechorecki
FILLESTAR
16
13
0.81
11
0.69
116.
Jakub Jankowiak
CASTO SQUAD
11
13
1.18
5
0.45
117.
Marcin Karaś
5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII
14
12
0.86
11
0.79
118.
Agnieszka Welc
F Team
11
11
1.00
12
1.09
119.
Piotr Cierpicki
JUŻ MI NIE PODAWAJ
16
11
0.69
7
0.44
120.
Krzysztof Kwiecień
SKY HIGH
14
11
0.79
9
0.64
121.
Arkadiusz Strzelczyk
MŁODE WILKI
17
11
0.65
11
0.65
122.
Paweł Olejniczak
HARD BOYS
13
10
0.77
20
1.54
123.
Michał Hałas
SKY HIGH
13
10
0.77
4
0.31
124.
Kamil Nowicki
F Team
12
9
0.75
4
0.33
125.
Wojciech Michalak
SKY HIGH
11
9
0.82
8
0.73
126.
Remigiusz Biedrzycki
MAJAMI HIT II
13
7
0.54
1
0.08
127.
Artur Minczyński
JUŻ MI NIE PODAWAJ
16
4
0.25
2
0.13
128.
Bartosz Skórnicki
SSK BASKET SULECHÓW
11
3
0.27
4
0.36
129.
Wojciech Pudzianowski
SSK BASKET SULECHÓW
10
3
0.30
5
0.50
29.09.2023
Turniej 3x3 im Włodzimierza Ćwiertniaka, Gorzów 24-26.09.2023 r.
19.06.2023
FINAŁ MINIKOSZYKÓWKI LUBUSKIEJ, 17.06.2023 r. Zielona Góra
06.06.2023
Walne Sprawozdawcze Zebranie LZKosz 2023
21.05.2023
FINAŁ MINIKOSZYKÓWKI LUBUSKIEJ U12K, Szprotawa 20.05.2023 r. Wręczenie medali
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Mówią o koszykówce