Lubuski Związek Koszykówki Lubuski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Bartosz Poźniak MKK BASKET GORZÓW WLKP. 12 127 10.58
2. Szymon Kępiński BC Swiss Krono Żary 7 104 14.86
3. Wojciech Kozłowski Kangoo I Gorzów Wlkp. 12 90 7.50
4. Jakub Bazylewicz SKM Zastal Zielona Góra 11 84 7.64
5. Jakub Gilewski UKS SKM Nowa Sól 12 84 7.00
6. Jakub Kowacki MKK BASKET GORZÓW WLKP. 12 82 6.83
7. Maksymilian Mikołajczak SKM Zastal Zielona Góra 10 77 7.70
8. Kamil Łuczak SKM Zastal Zielona Góra 10 71 7.10
9. Dawid Latkowski GREEN STAR BC ZIELONA GÓRA 12 68 5.67
10. Mateusz Marucha SKM Zastal Zielona Góra 10 67 6.70
11. Nemanja Uvalin GREEN STAR BC ZIELONA GÓRA 9 64 7.11
12. Mikołaj Szpakowski SKM Zastal Zielona Góra 9 63 7.00
13. Kajetan Stachowski GREEN STAR BC ZIELONA GÓRA 12 61 5.08
14. Szymon Tarazewicz Kangoo I Gorzów Wlkp. 8 60 7.50
15. Franciszek Krasowski Kangoo I Gorzów Wlkp. 12 60 5.00
16. Kuba Kucza SKM Zastal Zielona Góra 10 59 5.90
17. Mikołaj Kaczmarek GREEN STAR BC ZIELONA GÓRA 12 58 4.83
18. Cezary Elias MKK BASKET GORZÓW WLKP. 12 58 4.83
19. Rafał Gałecki MKK BASKET GORZÓW WLKP. 12 56 4.67
20. Adam Kowalski MKK BASKET GORZÓW WLKP. 12 55 4.58
21. Daniel Bryszkowski SKM Zastal Zielona Góra 6 52 8.67
22. Mateusz Trafas BC Swiss Krono Żary 12 51 4.25
23. Michał Smorawiński MKK BASKET GORZÓW WLKP. 12 51 4.25
24. Kacper Karpiński MKK BASKET GORZÓW WLKP. 12 50 4.17
25. Hubert Bortkiewicz SKM Zastal Zielona Góra 11 47 4.27
26. Bartosz Skwarek SKM Zastal Zielona Góra 6 47 7.83
27. Marcel Żelazny GREEN STAR BC ZIELONA GÓRA 12 45 3.75
28. Szymon Sękowski BC Swiss Krono Żary 12 45 3.75
29. Jakub Czernecki MKK BASKET GORZÓW WLKP. 12 44 3.67
30. Bartosz Bełdzikowski Kangoo I Gorzów Wlkp. 12 42 3.50
31. Jakub Borowski BC Swiss Krono Żary 12 42 3.50
32. Bartosz Poczynek BC Swiss Krono Żary 12 42 3.50
33. Mikołaj Seiler SKM Zastal Zielona Góra 8 40 5.00
34. Piotr Hajdasz SKM Zastal Zielona Góra 10 40 4.00
35. Jakub Burchardt SKM Zastal Zielona Góra 9 39 4.33
36. Mikołaj Gudzowski GREEN STAR BC ZIELONA GÓRA 9 36 4.00
37. Nikodem Dalecki SKM Zastal Zielona Góra 6 36 6.00
38. Krzysztof Czyżniejewski MKK BASKET GORZÓW WLKP. 12 33 2.75
39. Maciej Pera MKK BASKET GORZÓW WLKP. 8 32 4.00
40. Adam Sobczak BC Swiss Krono Żary 12 31 2.58
41. Franciszek Kacprzak UKS SKM Nowa Sól 10 31 3.10
42. David Bigos UKS SKM Nowa Sól 12 31 2.58
43. Wojciech Pasterniak GREEN STAR BC ZIELONA GÓRA 8 29 3.63
44. Przemysław Kaczmarek Kangoo I Gorzów Wlkp. 12 28 2.33
45. Przemysław Skalski SKM Zastal Zielona Góra 8 26 3.25
46. Mateusz Piasecki GREEN STAR BC ZIELONA GÓRA 12 26 2.17
47. Julian Wolański SKM Zastal Zielona Góra 7 25 3.57
48. Jakub Wierzbicki Kangoo I Gorzów Wlkp. 12 25 2.08
49. Dawid Morda SKM Zastal Zielona Góra 7 24 3.43
50. Jakub Bisak SKM Zastal Zielona Góra 11 23 2.09
51. Kacper Gajewski BC Swiss Krono Żary 10 22 2.20
52. Roman Kiemski BC Swiss Krono Żary 12 22 1.83
53. Patryk Mowczan SKM Zastal Zielona Góra 7 22 3.14
54. Szymon Zwierzchlewski Kangoo I Gorzów Wlkp. 11 21 1.91
55. Cezary Czarniecki GREEN STAR BC ZIELONA GÓRA 8 21 2.63
56. Fabian Augustyniak SKM Zastal Zielona Góra 11 20 1.82
57. Marek Niedżwiecki Kangoo I Gorzów Wlkp. 10 20 2.00
58. Karol Cymer SKM Zastal Zielona Góra 9 20 2.22
59. Adrian Rotkiewicz BC Swiss Krono Żary 8 19 2.38
60. Karol Wojna UKS SKM Nowa Sól 12 18 1.50
61. Jakub Łukaszewski GREEN STAR BC ZIELONA GÓRA 12 16 1.33
62. Karol Sachar SKM Zastal Zielona Góra 7 16 2.29
63. Filip Nowak SKM Zastal Zielona Góra 11 16 1.45
64. Wojciech Polewka SKM Zastal Zielona Góra 7 14 2.00
65. Borys Wasielewski Kangoo I Gorzów Wlkp. 8 14 1.75
66. Kamil Raburski MKK BASKET GORZÓW WLKP. 12 11 0.92
67. Dawid Chudziński UKS SKM Nowa Sól 6 10 1.67
68. Marcel Birke Kangoo I Gorzów Wlkp. 10 10 1.00
69. Wiktor Kaźmierczak SKM Zastal Zielona Góra 8 8 1.00
70. Ignacy Borek BC Swiss Krono Żary 6 7 1.17
71. Tomasz Skoracki GREEN STAR BC ZIELONA GÓRA 9 7 0.78
72. Mateusz Olszowy MKK BASKET GORZÓW WLKP. 9 6 0.67
73. Maciej Mleczak SKM Zastal Zielona Góra 8 6 0.75
74. Mateusz Narwicz GREEN STAR BC ZIELONA GÓRA 6 5 0.83
75. Dominik Ochocki GREEN STAR BC ZIELONA GÓRA 9 5 0.56
76. Aleksander Mosiądz SKM Zastal Zielona Góra 8 4 0.50
77. Michał Kruszwic BC Swiss Krono Żary 10 4 0.40
78. Ryszard Soszka SKM Zastal Zielona Góra 8 4 0.50
79. Cyprian Skibicki BC Swiss Krono Żary 10 3 0.30
80. Filip Banach Kangoo I Gorzów Wlkp. 6 3 0.50
81. Hubert Stępień UKS SKM Nowa Sól 8 2 0.25
82. Mikołaj Oszmałek Kangoo I Gorzów Wlkp. 9 2 0.22
83. Wojciech Zasański Kangoo I Gorzów Wlkp. 10 2 0.20
84. Franciszek Duber UKS SKM Nowa Sól 10 2 0.20
85. Nikodem Nakielski UKS SKM Nowa Sól 10 1 0.10
86. Tomasz Duber UKS SKM Nowa Sól 8 0 0.00
87. Wojciech Baturo UKS SKM Nowa Sól 10 0 0.00
88. Miłosz Maliński UKS SKM Nowa Sól 6 0 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Sportowa Zielona Góra Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów Wielkopolski RTV Lubuska Teletop Zastal