Lubuski Związek Koszykówki Lubuski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

Dywizja B OOM chłopców rozpoczyna turniej

 Od 13 do 15 listopada 2020 r. w Radomiu odbywają się rozgrywki Dywizji B Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży chłopców z rocznika 2007 i młodszych. Lubuska kadra trafiła do grupy A tych rozgrywek gdzie zmierzy się z trzema przeciwnikami. W zależności od zajętego miejsca w grupie zagra albo o awans do Dywizji A, albo o miejsce w Dywizji B. Kadrę prowadzą trenerzy Łukasz Łukaszewski (Green Star BC) i Paweł Kuciemba (SKM Zastal).

Terminarz gier naszej kadry przedstawia się następująco:
13.11.2020 r., godz. 16:00 Lubuskie - Lubelskie
14.11.2020 r., godz. 9:00 Lubuskie – Kujawsko-Pomorskie
14.11.2020 r., godz. 16:30 Podkarpackie – Lubuskie
15.11.2020 r. – mecz o awans do Dywizji A, albo o miejsce w Dywizji B

Mecze naszej reprezentacji można oglądać na portalu tvcom.pl lub śledzić bieżące statystyki na stronie pzkosz.pl. 

W skład Lubuskiej Kadry OOM weszli następujący chłopcy:

Mikołaj Kaczmarek, Jakub Łukaszewski, Oliwer Kremer, Jakub Orlikowski, Mateusz Narwicz, Jakub Radny, Wojciech Sokołowski, Marcel Żelazny (Green Star BC Zielona Góra), Filip Nowak, Maksymilian Mikołajczak, Borys Migalski (wszyscy SKM Zastal Zielona Góra),
Michał Chwirot, Jakub Kowacki (MKK Basket Gorzów Wlkp.), Jakub Borowski, Hubert Stolarek (BC Swiss Krono Żary). Trenerzy: Łukasz Łukaszewski (Green Star BC Zielona Góra), Paweł Kuciemba (SKM Zastal Zielona Góra).
W ostatniej chwili skład uszczuplił się o dwóch podstawowych zawodników: Mikołaja Kaczmarka i Jakuba Borowskiego, którzy musieli pozostać w domach ze względów epidemiologicznych.

Powodzenia na radomskich parkietach!

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Sportowa Zielona Góra Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów Wielkopolski RTV Lubuska Teletop Zastal