Lubuski Związek Koszykówki Lubuski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

 

Wszystkie dokumenty związane z LNBA znajdują się w dziale "Dokumenty":

http://www.lubuskikosz.pl/dokumenty.html

 

LNBA - Faule Techniczne

SEZON 2021/2022: 

 

DYWIZJA ATLANTYCKA:

ALDEMED CENTRUM MEDYCZNE:

 Marcin Chałupczyński (T, 16.10 mecz z Koroną)

 

ARPOL:

 Adrian Łopiński (T, 26.09 mecz z Perceptus)

 

CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY:

 Maciej Jeziorski (T, 24.09 mecz z Galerią)

Michał Bobowski - kara nagany za zachowanie po meczu w stosunku do sędziów. Każde kolejne takie zachowanie będzie ukarane odsunięciem od spotkań. 

 

DRIVE PRO:

 

 

EXPETO:

Krzysztof Masłowski (T, 09.10 mecz z Perceptusem)

 

GALERIA SREBRA HILENBRAND:

Paweł Rabęda (T, 09.10 mecz z WSO)

 

 

INDUSTRIAL ASSEMBLY GROUP:

 

 

KORONA FELGENHAUER LUBSKO:

Adam Kucharski (T, 26.09 mecz z Expeto)

Rafał Jędryś (T, 03.10 mecz z Galerią)

 

PRECEPTUS:

Martin Szymański (T, 26.09 mecz z Arpolem)

Aleksander Szumkowski (T, 09.10 mecz z Expeto) 

 

SUPERUBEZPIECZENIA.PL:

 

 

WIĘZIENIE STANOWE OHIO:

Tomasz Maćkowiak (T, 02.10 mecz z Expeto)

Krzysztof Der (T, 09.10 mecz z Galerią)

Krzysztof Appelbaum (T, 09.10 mecz z Galerią)

 

DYWIZJA CENTRALNA:

BESTIA:

Kosma Zatorski (T, 16.10 mecz z Niebieskimi)

 

BOHAR PALETY BASKET:

 

DGA:

Krzysztof Hojan (B, nielegalna zmiana, 26.09, mecz z Bestią)

 

IDEA CONCEPT:

Maciej Hajdamacha (T, 10.10 mecz z Sypniewski Team)

Radosław Maruda (T, 16.10 mecz z Bohar Palety)

 

ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW:

Tomasz Górski (T, 26.09 mecz z LCL)

Alan Proszek (T, 10.10 mecz z Bestią)

 

LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE:

 

MAJAMI HIT:

Adrian Walenciak (T., 17.10 mecz z RKA, flopowanie)

Maciej Matczak (T., 17.10 mecz z RKA)

 

MENCZESTER JUNAJTED:

  

NIEBIESCY:

  

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI:

Tomasz Sztukowski (T, 02.10 mecz z WSW)

 

RKA INSTALTELECOM.PL:

Tomasz Czyżniewski - trener "B" (ławka drużyny za przeklinanie i obrażanie siebie nawzajem, 17.10 mecz z MAJAMI)

 

SYPNIEWSKI TEAM:

 

DYWIZJA WSCHODNIO-ZACHODNIA:

5. LUBUSKI PUŁK ARTYLERII:

 

EBRO:

 

ECORAX REHAGYM KLUB KOKOSA:

Jakub Raczyński (T, 08.10 mecz z Ebro)

 

 

EL PRIMO NAUKA JAZDY:

 

FILLESTAR:

 

HARD BOYS:

Radosław Piotrowski - trener, faul "B" (ławka drużyny - za komentowanie decyzji sędziowskich, 17.10 mecz z EBRO)

JUŻ MI NIE PODAWAJ:

Piotr Cierpicki (T, 25.09 mecz z Koimex)

 

KOIMEX BASKET TEAM:

Przemysław Brzemiński (T, 25.09 mecz z JMNP)

Michał Tatrynowicz (T, 25.09, mecz z JMNP)

 

KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE:

 

SAVICKI.PL RUN&GUN:

 

SKY-HIGH:

Tomasz Włodarczyk (T, 26.09 mecz z SD)

 

SZABROWNICY DESPACITO:

Błażej Trelewski (T, 26.09 mecz z SH)

 

 

 

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Sportowa Zielona Góra Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów Wielkopolski RTV Lubuska Teletop Zastal