Lubuski Związek Koszykówki Lubuski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

 

Wszystkie dokumenty związane z LNBA znajdują się w dziale "Dokumenty":

http://www.lubuskikosz.pl/dokumenty.html

 

LNBA - Faule Techniczne

SEZON 2022/2023: 

 

DYWIZJA ATLANTYCKA:

ALDEMED CENTRUM MEDYCZNE:

Łukasz Brzózka T. (16.10, mecz z LCAP.PL)
Maciej Przecławski T. (16.10, mecz z LCAP.PL)

 

ARPOL:

Mateusz Błoszyk T. (6.11, mecz z DRIVE)
Przemysław Bukowski 2 x T. (27.11 mecz z LCAP)

 

BESTIA:

Kosma Zatorski T. (6.11, mecz z WSW)
Grzegorz Bromber T. (20.11 mecz z Centrum Nurkowe)
Karol Bednarczyk T. (20.11 mecz z Centrum Nurkowe)
Jakub Urbanek T. (27.11 mecz z Drive Pro)
Karol Bednarczyk T (03.12 mecz z Perceptusem)

 

 

CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY:

Artur Wnętrzak T. (15.10, mecz z IAG)
Paweł Mysłek T. (20.11 mecz z Bestią)
Artur Wnętrzak T. (04.12 mecz z Superubezpieczenia)
Krzysztof Rosiński T. (04,12 mecz z Superubezpieczenia)
Ławka drużyny T (04.12 mecz z Superubezpieczenia)


 

 

DRIVE PRO:

 

 

 

IAG GT LAKIERY:

Karol Samborski T. (22.10, mecz z Perceptusem)
Banach Bartosz T. (22.10, mecz z Perceptusem)
Ławka (Bartosz Banach) T. (22.10, mecz z Perceptusem)
Marek Mazur - Coach T. (22.10, mecz z Perceptusem)
Karol Samborski 2xT. (19.11 mecz z Arpolem) - kara pauzy w meczu z WSW 26.11
Bartosz Banach T (04.12 mecz z Drive Pro)

 

 

ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW:

Patryk Przytuła, T. (08.10 mecz z Perceptusem)
Michał Zieniewicz T. (6.11, mecz z Bestią)

 

KORONA  LUBSKO:

Jakub Szeliga T. (19.11, mecz z Superubezpiecznia.pl)

 

LCAP.PL:

 

 

PRECEPTUS:

T dla ławki drużyny (Ł. Szpakowski) w meczu z WSO 25.09)
Miłosz Nowak T. (08.10 mecz z WSW)
Łukasz Szpakowski T. (16.10, mecz z DRIVE), T. (22.10, mecz z IAG)
Kajetan Ludwisiak T. x 2 (16.10, mecz z DRIVE)
Łukasz Szpakowski T x 2 (03.12 mecz z Bestią) - pauza w meczu z z Superubezpieczenia.pl. Zgodnie z zapisami z regulaminu, w związku z 4xT na koncie kolejny faul T będzie skutkował kolejną pauzą. 
Kajetan Ludwisiak T (03.12 mecz z Bestią) - pauza w meczu z Superubezpieczenia.pl

 

SUPERUBEZPIECZENIA.PL:

 

 

WIĘZIENIE STANOWE OHIO:

 

 

DYWIZJA CENTRALNA:

BROVARIA BOHAR PALETY:

 

DGA:

Krzysztof Hojan T., (09.10 mecz z Sypniewski Team)
Adam Rozmarynowski T., (09.10 mecz z Sypniewski Team)

 

 

DZIKA OCHLA TEAM:

 

 

GREEN PARKIN POLSKA:

Maciej Hajdamacha (T, 30.09 mecz z Majami Hit)
Maciej Hajdamacha T. (23.10, mecz z SYPNIEWSKI TEAM)
Mateusz Staniuszko T. (23.10, mecz z SYPNIEWSKI TEAM)

Sławomir Drapiński T. (6.11, mecz z BORVARIA)
Sławomir Drapiński T. (20.11 mecz z RKA)
Ławka drużyny T. (Grzegorz Potęga, 20.11.mecz z RKA)
Mateusz Staniuszko 3xT (27.11 mecz z Dziką Ochlą) - mecz pauzy z drużyną NIEBIESCY

 

 

MAJAMI HIT:

Ławka drużyny (Maciej Matczak) - T. (16.10, mecz z MJ)

 

 

MENCZESTER JUNAJTED:

Piotr Czechowski T. (16.10, mecz z MH)
Waldemar Gołąb T. (19.11, mecz z Brovaria)

 

 

NIEBIESCY:
Zbigniew Dobija T. (04.12 mecz z Green Parking)
Maciej Domagała T. (04.12 mecz z Green Parking)
Ławka drużyny 2 x T (04.12 mecz z Green Parking)

 

 

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI:

Bartosz Muńko - faul dyskwalifikujący (19.11 mecz z Sypniewski Team) - kara pauzy w meczu z DGA 26.11

 

RKA INSTALTELECOM.PL:

Przemysław Śniedzewski (03.12 mecz z TS Bazylewicz)

 

SAVICKI.PL RUN&GUN:

 

 

 SYPNIEWSKI TEAM:

Grzegorz Adamczewski, T. (09.10 mecz z DGA)
Grzegorz Adamczewski, T. (09.10 mecz z DGA) 
Grzegorz Adamczewski T. (23.10, mecz z GREEN PARKING) - przymusowa pauza w meczu z Menczester Junajted
Krzysztof Bocian T. (23.10, mecz z GREEN PARKING)

 

 

TS BAZYLEWICZ

Arkadiusz Siminski T. (01.10 mecz z Niebiescy)
Arkadiusz Siminski T (26.11 mecz z Brovaria)
Arkadiusz Siminski T. (03.12 mecz z RKA) - pauza w meczu z Dziką Ochlą
Mikołaj Siminski T. (03.12 mecz z RKA)
Grzegorz Kukiełka T. (03.12 mecz z RKA)

 

DYWIZJA WSCHODNIO-ZACHODNIA:

5 LPA:

 

 

EBRO:

Ronald Wright T. (26.11, mecz z JMNP)

 

ECORAX REHAGYM KLUB KOKOSA:

Michał Stuce T. (04.12 mecz z JMNP)

 

EL PRIMO NAUKA JAZDY:

 

 

FILLESTAR:

 

 

HARD BOYS:

Radosław Piotrowski T., (09.10 mecz z KPL)
Artur Konieczny T. (13.11 mecz z El Primo)
Artur Konieczny T. (27.11 mecz z Fillestar)
Rafał Kurek T. (27.11 mecz z Fillestar)
Radosław Piotrowski T. (04.12 mecz z Sky High)
Artur Konieczny T. (04.12 mecz z Sky High)

 

INNI NIŻ WSZYSCY:

Tomasz Rotko, T. (26.11 mecz z 5LPA)

 

JUŻ MI NIE PODAWAJ:

Jakub Dziok T. (13.11 mecz z Fillestar)
Paweł Burkowski T. (19.11 mecz z El Primo) 

 

KORPUS PODZIEMNO LOTNICZY:

Piotr Darzynkiewicz T., (09.10 mecz z Hard Boys)

 

LENPOL BASKET ŚWIEBODZIN:

Tomasz Golecki T. (22.10, mecz z 5LPA)
Krzysztof Czepukowicz (03.12 mecz z Ebro)
Tomasz Golecki (03.12 mecz z Ebro)
Krystian Rodobolski (03.12 mecz z Ebro)

 

SKY-HIGH:

Tomasz Włodarczyk (01.01, mecz z 5 LPA)
Faul T. dla ławki drużyny za wymuszanie decyzji sędziowskich (15.10, Fillestar)

 

 

 

 

 

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Sportowa Zielona Góra Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów Wielkopolski RTV Lubuska Teletop Zastal