Lubuski Związek Koszykówki Lubuski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Krzysztof Der BACHUSY 20 552 27.60
2. Maciej Hajdamacha OPGK GEOMAP 22 541 24.59
3. Artur Gogół LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 18 531 29.50
4. Michał Prałat CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY 17 466 27.41
5. Karol Bednarczyk USBEST 20 463 23.15
6. Krzysztof Rosiński CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY 21 435 20.71
7. Maciej Przecławski BACHUSY 26 431 16.58
8. Jarosław Brzeczka TS BAZYLEWICZ 25 423 16.92
9. Krzysztof Czerski BACHUSY 25 360 14.40
10. Piotr Gryglicki ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW 25 324 12.96
11. Damian Pilarski ARPOL 21 303 14.43
12. Przemysław Kucharski SYPNIEWSKI TEAM 21 300 14.29
13. Michał Zieniewicz ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW 24 298 12.42
14. Michał Szubert ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW 24 288 12.00
15. Marcin Kozera ARPOL 19 285 15.00
16. Krzysztof Bocian ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW 25 283 11.32
17. Daniel Waloryszek ARPOL 24 276 11.50
18. Krzysztof Hojan DGA 24 274 11.42
19. Sebastian Sadrakuła CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY 24 273 11.38
20. Paweł Jakubowski BACHUSY 24 273 11.38
21. Daniel Wesołowski ŻYRANDOLE 21 271 12.90
22. Patryk Przytuła ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW 20 271 13.55
23. Gerard Tołoczko MAREK I PRZYJACIELE 20 271 13.55
24. Gracjan Huszcza ŻYRANDOLE 17 267 15.71
25. Piotr Kołtko SYPNIEWSKI TEAM 21 260 12.38
26. Wojciech Majewski CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY 27 256 9.48
27. Tomasz Kunc USBEST 16 253 15.81
28. Hubert Olejniczak DGA 22 250 11.36
29. Jakub Lewandowski ARPOL 15 244 16.27
30. Jakub Dygas DGA 24 240 10.00
31. Grzegorz Marcinkowski SYPNIEWSKI TEAM 23 235 10.22
32. Bartosz Uździcki ŻYRANDOLE 20 224 11.20
33. Marcin Ludwiniak CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY 21 219 10.43
34. Mariusz Sołtysik LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 19 217 11.42
35. Paweł Iwanowicz OPGK GEOMAP 17 210 12.35
36. Karol Górniak ŻYRANDOLE 19 209 11.00
37. Maciej Matczak MAREK I PRZYJACIELE 15 206 13.73
38. Rafał Wieczorek OPGK GEOMAP 20 200 10.00
39. Przemysław Bukowski ARPOL 20 200 10.00
40. Radosław Kucharski SYPNIEWSKI TEAM 19 198 10.42
41. Andrzej Der BACHUSY 14 196 14.00
42. Michał Strykowski LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 19 189 9.95
43. Marcin Dudziński ŻYRANDOLE 23 188 8.17
44. Konrad Lewandowski SYPNIEWSKI TEAM 17 183 10.76
45. Przemysław Rataj ARPOL 24 183 7.63
46. Tomasz Sadrakuła CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY 19 182 9.58
47. Paweł Szymański OPGK GEOMAP 23 171 7.43
48. Tomasz Polewski BACHUSY 21 162 7.71
49. Przemysław Jaworski ARPOL 21 159 7.57
50. Michał Napierała ARPOL 22 158 7.18
51. Jakub Stańczyk ŻYRANDOLE 20 156 7.80
52. Paweł Wojciechowski SYPNIEWSKI TEAM 25 154 6.16
53. Konrad Krukowski DGA 14 152 10.86
54. Jakub Jankowski DGA 17 149 8.76
55. Grzegorz Podhajski DGA 23 148 6.43
56. Michał Czekaj TS BAZYLEWICZ 22 145 6.59
57. Maciej Daniszewski OPGK GEOMAP 17 144 8.47
58. Łukasz Kownacki DGA 19 138 7.26
59. Michał Kamiński LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 18 127 7.06
60. Bartosz Sawicki USBEST 16 127 7.94
61. Tomasz Górski BACHUSY 18 127 7.06
62. Krzysztof Cieślak USBEST 20 126 6.30
63. Rafał Iwanowski OPGK GEOMAP 16 124 7.75
64. Przemysław Kowalczyk TS BAZYLEWICZ 21 116 5.52
65. Wojciech Osiński MAREK I PRZYJACIELE 16 113 7.06
66. Wojciech Gryglicki ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW 26 109 4.19
67. Daniel Smoliński OPGK GEOMAP 22 107 4.86
68. Artur Grzesiewicz LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 20 106 5.30
69. Michał Bobowski CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY 24 104 4.33
70. Tomasz Soszka USBEST 20 97 4.85
71. Arkadiusz Śniedzewski LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 14 97 6.93
72. Leszek Milewski BACHUSY 16 96 6.00
73. Pascal Kośnikowski MAREK I PRZYJACIELE 17 96 5.65
74. Michał Lawrenc CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY 24 95 3.96
75. Szymon Żmudzin ŻYRANDOLE 18 91 5.06
76. Daniel Hossa USBEST 18 89 4.94
77. Przemysław Śniedzewski LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 21 84 4.00
78. Marcin Kasperski ŻYRANDOLE 22 82 3.73
79. Maciej Kolas TS BAZYLEWICZ 20 74 3.70
80. Arkadiusz Krupko SYPNIEWSKI TEAM 23 73 3.17
81. Łukasz Ignaszewski USBEST 18 73 4.06
82. Dariusz Bluszcz OPGK GEOMAP 19 71 3.74
83. Michał Taborski SYPNIEWSKI TEAM 20 69 3.45
84. Michał Dziudziel TS BAZYLEWICZ 14 68 4.86
85. Paweł Kaźmierczak ŻYRANDOLE 18 67 3.72
86. Damian Dziewa TS BAZYLEWICZ 16 63 3.94
87. Tomasz Czyżewski LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 14 63 4.50
88. Bartosz Ciesielski USBEST 13 61 4.69
89. Tomasz Kopeć USBEST 20 56 2.80
90. Maciej Janecki TS BAZYLEWICZ 23 56 2.43
91. Bartosz Wesołek ARPOL 21 55 2.62
92. Marcin Kaźmierczak ŻYRANDOLE 18 54 3.00
93. Grzegorz Potęga MAREK I PRZYJACIELE 11 42 3.82
94. Przemysław Szpakowski CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY 22 40 1.82
95. Dariusz Łepkowski TS BAZYLEWICZ 16 38 2.38
96. Michał Ostrowski USBEST 14 37 2.64
97. Adrian Rafalik MAJAMI HIT 2 34 17.00
98. Cezary Zaleski TS BAZYLEWICZ 18 34 1.89
99. Paweł Luczek LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 22 27 1.23
100. Mateusz Winiarski MAJAMI HIT 2 26 13.00
101. Andrzej Piotrowicz MAJAMI HIT 2 26 13.00
102. Piotr Szukała ŻYRANDOLE 17 19 1.12
103. Wojciech Kliszewski MAJAMI HIT 2 18 9.00
104. Adrian Walenciak MAJAMI HIT 2 17 8.50
105. Marek Rakowski MAJAMI HIT 2 15 7.50
106. Andrzej Skafiriak MAJAMI HIT 2 13 6.50
107. Michał Ciesielski MAJAMI HIT 1 12 12.00
108. Marek Silski MAREK I PRZYJACIELE 20 12 0.60
109. Grzegorz Wanatko SYPNIEWSKI TEAM 18 12 0.67
110. Daniel Pękalski MAJAMI HIT 2 5 2.50
111. Szymon Kulwanowski MAJAMI HIT 1 2 2.00
112. Rafał Winnicki MAJAMI HIT 2 0 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Sportowa Zielona Góra Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów Wielkopolski RTV Lubuska Teletop Zastal