Dokumenty
Kluby
Linki
Kontakt
Archiwum
Aktualności
Lubuski Związek Koszykówki
Informacje o LZK
Z kart historii
Imprezy cykliczne
O stowarzyszeniu: Misja
O stowarzyszeniu: Statut
O stowarzyszeniu: Wsparcie
Kolegium Sędziów
Aktualności Sędziowskie
Skład Kolegium Sędziów
Regulacje dotyczące sędziów
Ligi męskie
U-16 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
EBIS Basket Liga
Lubuska Liga Młodzieżowa
U-11 M
U-10 M
Ligi kobiece
U-16 K
U-14 K
U-22 K
U-18 K
U-12 K
U-11 K
LNBA
LNBA Dywizja Atlantycka
LNBA Dywizja Centralna
LNBA Dywizja Wschodnio-Zachodnia
Informacje i Faule Techniczne
Minikosz
Minikoszykówka chłopców 2010
Minikoszykówka chłopców 2011
Minikoszykówka chłopców 2012
Minikoszykówka dziewcząt 2010
Minikoszykówka dziewcząt 2011
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
U-16 M
U-14 M LUB
U-13 M
U-12 M LUB
U-11 M LUB
U-10 M LUB
U-22 K
U-18 K
U-16 K
U-14 K LUB
U-12 K LUB
U-11 K LUB
Dream Burger Basket Liga
LNBA Dywizja Atlantycka
LNBA Dywizja Centralna
LNBA Dywizja Wschodnia
LNBA Dywizja Zachodnia
LNBA Dywizja Wschodnio-Zachodnia
Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Amatorów
SEZON: 2019/2020
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Dywizja Centralna
U-16 M
U-14 M LUB
U-13 M
Dream Burger Basket Liga
U-22 K
U-18 K
U-16 K
U-14 K LUB
Dywizja Atlantycka
LNBA Dywizja Wschodnia
Dywizja Zachodnia
MWLA
Dywizja Centralna
LNBA Dywizja Wschodnio-Zachodnia
U-12 M
U-12 K
LLM
U-11 K LUB
U-11 M LUB
U-10 M LUB
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Asysty
Asysty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Asysty suma
Asysty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Asysty suma
Asysty śr.
1.
Krzysztof Hojan
DGA
17
104
6.12
2.
Adrian Łopiński
ARPOL BC
17
101
5.94
3.
Mariusz Sołtysik
FRANCEPOL BASKET
19
88
4.63
4.
Mateusz Błoszyk
BATCAR
18
78
4.33
5.
Wojciech Gryglicki
ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW Z OHIO
17
75
4.41
6.
Marcin Dudziński
ŻYRANDOLE
20
70
3.50
7.
Karol Bednarczyk
BESTIA
18
67
3.72
8.
Mateusz Winiarski
MAJAMI HIT I
18
59
3.28
9.
Paweł Kowalczyk
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
15
51
3.40
10.
Daniel Waloryszek
ARPOL BC
16
50
3.13
11.
Daniel Hossa
BESTIA
14
48
3.43
12.
Michał Szubert
ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW Z OHIO
16
47
2.94
13.
Michał Franek
DGA
12
47
3.92
14.
Grzegorz Adamczewski
SYPNIEWSKI TEAM
20
46
2.30
15.
Kacper Ostrowski
BATCAR
18
45
2.50
16.
Artur Gogół
FRANCEPOL BASKET
16
45
2.81
17.
Hubert Huszcza
ŻYRANDOLE
20
44
2.20
18.
Piotr Gryglicki
ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW Z OHIO
19
42
2.21
19.
Kacper Matuszewski
BATCAR
12
38
3.17
20.
Przemysław Rataj
ARPOL BC
19
38
2.00
21.
Bartosz Sawicki
BESTIA
11
37
3.36
22.
Michał Zieniewicz
ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW Z OHIO
20
36
1.80
23.
Grzegorz Marcinkowski
SYPNIEWSKI TEAM
20
36
1.80
24.
Jakub Dygas
DGA
17
35
2.06
25.
Przemysław Kucharski
SYPNIEWSKI TEAM
18
35
1.94
26.
Andrzej Piotrowicz
MAJAMI HIT I
16
35
2.19
27.
Maciej Daniszewski
GREEN PARKING POLSKA
15
34
2.27
28.
Rafał Wieczorek
GREEN PARKING POLSKA
19
34
1.79
29.
Grzegorz Mowczan
ARPOL BC
17
34
2.00
30.
Piotr Kołtko
SYPNIEWSKI TEAM
18
34
1.89
31.
Jacek Szkudlarek
FRANCEPOL BASKET
16
34
2.13
32.
Wojciech Adamski
BATCAR
16
31
1.94
33.
Daniel Wesołowski
ŻYRANDOLE
15
31
2.07
34.
Wojciech Osiński
GREEN PARKING POLSKA
19
31
1.63
35.
Paweł Szymański
GREEN PARKING POLSKA
20
30
1.50
36.
Bartosz Wesołek
ARPOL BC
16
30
1.88
37.
Paweł Jędrzejczak
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
19
29
1.53
38.
Roman Gawroński
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
18
28
1.56
39.
Przemysław Bukowski
ARPOL BC
16
28
1.75
40.
Radosław Maruda
BATCAR
17
26
1.53
41.
Maciej Hajdamacha
GREEN PARKING POLSKA
15
25
1.67
42.
Łukasz Kownacki
DGA
14
25
1.79
43.
Paweł Wojciechowski
SYPNIEWSKI TEAM
20
24
1.20
44.
Paweł Kaźmierczak
ŻYRANDOLE
17
24
1.41
45.
Jakub Stańczyk
ŻYRANDOLE
20
24
1.20
46.
Michał Czekaj
TS BAZYLEWICZ
14
23
1.64
47.
Adrian Rafalik
MAJAMI HIT I
17
23
1.35
48.
Bartosz Kurzawa
GREEN PARKING POLSKA
13
22
1.69
49.
Patryk Markisz
DGA
17
22
1.29
50.
Marek Rakowski
MAJAMI HIT I
18
22
1.22
51.
Jakub Jankowski
DGA
12
21
1.75
52.
Marcin Siwicki
FRANCEPOL BASKET
20
21
1.05
53.
Radosław Kucharski
SYPNIEWSKI TEAM
15
21
1.40
54.
Grzegorz Podhajski
DGA
16
20
1.25
55.
Łukasz Ignaszewski
BESTIA
14
20
1.43
56.
Maciej Janecki
TS BAZYLEWICZ
14
19
1.36
57.
Karol Górniak
ŻYRANDOLE
15
19
1.27
58.
Tomasz Kopeć
BESTIA
18
18
1.00
59.
Sergiusz Bator
BATCAR
12
17
1.42
60.
Dariusz Muńko
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
13
17
1.31
61.
Artur Ciesielski
BATCAR
15
16
1.07
62.
Tomasz Kunc
BESTIA
16
16
1.00
63.
Adrian Walenciak
MAJAMI HIT I
15
15
1.00
64.
Przemysław Kowalczyk
TS BAZYLEWICZ
14
15
1.07
65.
Grzegorz Rozmarynowski
BATCAR
14
15
1.07
66.
Bartosz Ciesielski
BESTIA
14
15
1.07
67.
Michał Ciesielski
MAJAMI HIT I
16
15
0.94
68.
Daniel Smoliński
ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW Z OHIO
20
14
0.70
69.
Przemysław Śniedzewski
FRANCEPOL BASKET
18
13
0.72
70.
Jarosław Brzeczka
TS BAZYLEWICZ
17
13
0.76
71.
Wojciech Gliński
SYPNIEWSKI TEAM
19
12
0.63
72.
Tomasz Soszka
BESTIA
13
12
0.92
73.
Rafał Kolasiński
BATCAR
14
12
0.86
74.
Marek Lepko
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
19
12
0.63
75.
Adam Łysy
MAJAMI HIT I
17
12
0.71
76.
Patryk Przytuła
ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW Z OHIO
11
11
1.00
77.
Marcin Kozera
ARPOL BC
12
11
0.92
78.
Bartosz Uździcki
ŻYRANDOLE
17
11
0.65
79.
Przemysław Jaworski
ARPOL BC
16
11
0.69
80.
Wojciech Kliszewski
MAJAMI HIT I
13
11
0.85
81.
Dawid Jakubowski
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
14
11
0.79
82.
Arkadiusz Krupko
SYPNIEWSKI TEAM
18
11
0.61
83.
Łukasz Jarowicz
ARPOL BC
14
11
0.79
84.
Oktawian Kaczmarek
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
10
10
1.00
85.
Alan Proszek
ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW Z OHIO
10
10
1.00
86.
Luka Filpcevic
ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW Z OHIO
12
10
0.83
87.
Przemysław Marzec
ARPOL BC
11
9
0.82
88.
Michał Kamiński
FRANCEPOL BASKET
18
9
0.50
89.
Marcin Kasperski
ŻYRANDOLE
17
9
0.53
90.
Piotr Fabiś
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
17
9
0.53
91.
Daniel Pękalski
MAJAMI HIT I
20
8
0.40
92.
Mariusz Luczek
FRANCEPOL BASKET
16
6
0.38
93.
Rafał Winnicki
MAJAMI HIT I
18
6
0.33
94.
Michał Taborski
SYPNIEWSKI TEAM
15
5
0.33
95.
Tomasz Czyżewski
FRANCEPOL BASKET
17
5
0.29
96.
Michał Napierała
ARPOL BC
18
4
0.22
97.
Krzysztof Wiktorski
BESTIA
18
4
0.22
98.
Dariusz Łepkowski
TS BAZYLEWICZ
11
4
0.36
99.
Artur Migalski
TS BAZYLEWICZ
11
3
0.27
100.
Paweł Luczek
FRANCEPOL BASKET
14
2
0.14
101.
Artur Grzesiewicz
FRANCEPOL BASKET
11
2
0.18
102.
Jacek Hawrylczak
GREEN PARKING POLSKA
11
2
0.18
103.
Michał Ostrowski
BESTIA
12
1
0.08
104.
Alfred Karpik
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
10
1
0.10
105.
Marek Silski
GREEN PARKING POLSKA
10
0
0.00
29.09.2023
Turniej 3x3 im Włodzimierza Ćwiertniaka, Gorzów 24-26.09.2023 r.
19.06.2023
FINAŁ MINIKOSZYKÓWKI LUBUSKIEJ, 17.06.2023 r. Zielona Góra
06.06.2023
Walne Sprawozdawcze Zebranie LZKosz 2023
21.05.2023
FINAŁ MINIKOSZYKÓWKI LUBUSKIEJ U12K, Szprotawa 20.05.2023 r. Wręczenie medali
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Mówią o koszykówce