Lubuski Związek Koszykówki Lubuski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jakub Kowacki MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 2 66 33.00
2. Michał Chwirot MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 2 17 8.50
3. Przemysław Kaczmarek Kangoo I Gorzów Wlkp. 1 14 14.00
4. Adrian Kozłowski MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 2 14 7.00
5. Adam Kowalski MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 1 12 12.00
6. Kryspin Drzewiński BC Swiss Krono Żary 1 11 11.00
7. Franciszek Krasowski MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 2 11 5.50
8. Hubert Stolarek BC Swiss Krono Żary 1 11 11.00
9. Marcin Warfoluk Kangoo I Gorzów Wlkp. 1 10 10.00
10. Jakub Wierzbicki MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 2 10 5.00
11. Mateusz Rataj MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 2 9 4.50
12. Michał Kruszwic BC Swiss Krono Żary 1 9 9.00
13. Adam Gradowski MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 2 9 4.50
14. Aleksander Wolny BC Swiss Krono Żary 1 9 9.00
15. Sebastian Jagodziński MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 2 8 4.00
16. Bartosz Knasiak BC Swiss Krono Żary 1 6 6.00
17. Kacper Muszyński MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 2 6 3.00
18. Filip Brzeszczyński Kangoo I Gorzów Wlkp. 1 5 5.00
19. Adam Matkowski Kangoo I Gorzów Wlkp. 1 4 4.00
20. Jakub Napieraj BC Swiss Krono Żary 1 4 4.00
21. Bartosz Zbiorczyk Kangoo I Gorzów Wlkp. 1 4 4.00
22. Szymon Bandura Kangoo I Gorzów Wlkp. 1 2 2.00
23. Alan Więckiewicz BC Swiss Krono Żary 1 2 2.00
24. Filip Dzioch Kangoo I Gorzów Wlkp. 1 2 2.00
25. Krzysztof Sularz MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 2 2 1.00
26. Dawid Nowaczyński MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 2 2 1.00
27. Jakub Bartkowiak MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 2 2 1.00
28. Miłosz Burcon BC Swiss Krono Żary 1 1 1.00
29. Bartosz Jachimowicz BC Swiss Krono Żary 1 1 1.00
30. Hubert Sobieraj BC Swiss Krono Żary 1 0 0.00
31. Oskar Gnitecki MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 2 0 0.00
32. Krystian Kędzierski BC Swiss Krono Żary 1 0 0.00
33. Jakub Kufliński MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 1 0 0.00
34. Vladyslav Savenia Kango II Gorzów Wlkp., Kangoo I Gorzów Wlkp. 1 0 0.00
35. Franciszek Dreger Kangoo I Gorzów Wlkp. 1 0 0.00
36. Bartosz Sobieraj BC Swiss Krono Żary 1 0 0.00
37. Gracjan Bielawski Kangoo I Gorzów Wlkp. 1 0 0.00
38. Bartosz Wolański BC Swiss Krono Żary 1 0 0.00
39. Franciszek Konieczka Kangoo I Gorzów Wlkp. 1 0 0.00
40. Milena Kozińska BC Swiss Krono Żary 1 0 0.00
41. Alan Chudy Kangoo I Gorzów Wlkp. 1 0 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Sportowa Zielona Góra Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów Wielkopolski RTV Lubuska Teletop Zastal