Lubuski Związek Koszykówki Lubuski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

 

Wszystkie dokumenty związane z LNBA znajdują się w dziale "Dokumenty":

http://www.lubuskikosz.pl/dokumenty.html

 

LNBA - Faule Techniczne

SEZON 2023/2024: 

 

DYWIZJA ATLANTYCKA:

ALDEMED CENTRUM MEDYCZNE:

 

 

ARPOL:

Hubert Olejniczak T. - 14.01 (wulgarne komentowanie decyzji sędziowskich) 

 

DRIVE PRO:

Łukasz Terpiłowski 2xT. - 13.01 (notoryczne kontestowanie decyzji sędziowskich przy użyciu słów niewybrednych, a wręcz uznawanych za obraźliwe) 

 

 FAST NIEBIESCY

Kacper Kurkowiak - T., 20.01 (obrażanie przeciwnika)

Jakub Kucza - T., 04.02 (komentowanie decyzji sędziowskich)

 

GALERIA SREBRA HILENBRAND

Artur Gogół – T., 28.10 (wymuszanie decyzji sędziowskich)

Mieszko Simiński - T., 03.02 (podważanie decyzji sędziowskich)

 

 

IAG GT LAKIERY:

Jakub Paczkowski - Tx2, 18.11 (wybijanie piłki, dyskusje)

Bartosz Banach - T., 18.11 (dyskusje)


 

ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW Z OHIO:

Bartosz Kokociński – T., 15.10 (podważanie decyzji sędziowskich)

29.10 - Faul techniczny dla ławki drużyny WSW z OHIO, za komentowanie decyzji sędziowskich.

Wojciech Gryglicki – T., 29.10 (komentowanie decyzji sędziowskich)

Alan Proszek - T. x 2, 19.11 (komentowanie decyzji sędziowskich)

19.11 - Faul techniczny dla ławki drużyny WSW z OHIO, za komentowanie decyzji sędziowskich. 

Tomasz Maćkowiak - D. 13.01 (bójka) - zawieszenie na dwa mecze (z Fast Niebiescy i Aldemed)

Alan Proszek - T., 20.01 (obrażanie przeciwnika) - kara PAUZY w meczu z Aldemed

Michał Zieniewicz - T., 03.20 (podważanie decyzji sędziowskich))
 

 

KORONA  LUBSKO

Jakub Szeliga - T., 04.02 (prowokacje zawodnika drużyny przeciwnej) 

 

NOWOSOLSKI BASKET AMATORSKI

Paweł Mysłek - T., 22.09 (wulgaryzmy)

Piotr Kopeć - T., 18.11 (dyskusje)

Artur Wnętrzak - D. 14.01 (bójka) - zawieszenie na dwa mecze (z TS Bazylewicz i Fast Niebiescy)

Oskar Foltanowicz - T., 27.01, (komentowanie decyzji sędziowskich)

 

 

PRECEPTUS:

Jakub Morgiel - T., 07.01 (obrażenie sędziego)

 

SUPERUBEZPIECZENIA.PL:

 

 

TS BAZYLEWICZ 

Łukasz Szpakowski - T., 11.11 (flopowanie)

Mikołaj Siminski - T. 11.11 (flopowanie)

Krzysztof Wiktorski - T, 18.11 (dyskusje)

Łukasz Szpakowski - 2xT., 27.01 (krytyka decyzji, wyzywanie sędziego) - kara zawieszenia na dwa mecz (z drużynami: Korona Lubsko i Drive Pro)

Mikołaj Siminski - T., 04.02 (prowokacje zawodnika drużyny przeciwnej)

 

 

 

DYWIZJA CENTRALNA:

BESTIA

Bartosz Sawicki - T., 11.11 (obrażanie przeciwnika)

Jakub Urbanek - T., 03.02 (niesportowe zachowanie)

 

BOHAR PALETY TRANSPORT:

Ławka drużyny - T., 18.11 (dyskusje)

 

DGA

Krzysztof Hojan - T., 29.09 (komentowanie decyzji sędziowskich)

Paweł Sługocki - T., 04.02 (prowokacje zawodnika drużyny przeciwnej)

 

 

ECORAX REHAGYM KLUB KOKOSA

Grzegorz Boharewicz - T., 29.09 (prowokacja do bójki)

Paweł Landzwojczak - T. 26.11 (krytykowanie decyzji)

 

 

EKOWITRYNA

Antoni Abramowicz – T., 15.10 (podważanie decyzji sędziowskich)

 

 

FRANCEPOL BASKET

Mariusz Sołtysik - T., 08.10 (komentowanie decyzji sędziowskich)

 

 

GREEN PARKIN POLSKA:

Patryk Kurpiel – T., 15.10 (prowokacje do bójki)

Mateusz Staniuszko – T., 06.12 (komentowanie decyzji sędziowskich)

Faul T - B dla ławki drużyny, 06.12 (Maciej Hajdamacha komentowanie decyzji sędziowskich)

Mateusz Staniuszko - T., 04.02 (przeklinanie) 

Wojciech Adamski - T., 04.02 (krytykowanie decyzji sędziowskich)

Maciej Hajdamacha - T., 04.02 (wybijanie piłki po rzuconym koszu)

 

 

MAJAMI HIT:

 

 

MENCZESTER JUNAJTED:

Artur Rudziński - T., 29.09 (prowokacja do bójki)

Artur Rudziński - T., 08.10 (komentowanie decyzji sędziowskich)

Waldemar Gołąb - T., 11.11 (obrażanie przeciwnika)

Michał Ślusarski - T., 21.01 (krytykowanie decyzji sędziowskich)

Artur Rudziński - T., 04.02 (krytykowanie decyzji sędziowskich) - kara pauzy w meczu z Savicki.pl

Radosław Rudziński - T., 11.02 (komentowanie decyzji sędziowskich)

 

 

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI:

Dawid Jakubowski - T., 04.02 (krytykowanie decyzji sędziowskich) 

Bartosz Muńko - T., 04.02 (prowokacje zawodnika drużyny przeciwnej)

 

SAVICKI.PL RUN&GUN:

Konrad Krukowski - T., 04.02 (flopowanie)

Przemysław Radczyc - T., 04.02 (flopowanie)

 

SYPNIEWSKI TEAM:

Patryk Markisz – T., 15.10 (prowokacje do bójki)

Damian Ziółek - T., 18.11 (dyskusje)

Patryk Markisz – T., 07.01 (niesportowe zachowanie)

Patryk Markisz - T., 04.02 (komentowanie decyzji sędziowskich) - kara pauzy w meczu z Bohar Palety

 

 

DYWIZJA WSCHODNIO-ZACHODNIA:

5 LPA

Kamil Ojrzanowski – T., 07.10 (używanie wulgaryzmów)

Michał Karczewicz - T., 11.11 (używanie wulgaryzmów)

 

 

CASTO SQUAD:

 

 

EBRO

Maciej Jurasek – T., 21.10 (krytykowanie decyzji)

Vitalii Ihnatchenko - T., 14.01 (klaskanie przy niecelnym rzucie przeciwnika)

 

 

EGON IE

Patryk Malus – T., 08.10 (obrażanie przeciwnika, prowokacja do bójki)

Faul Techniczny Ławki (B) - 08.10 (wchodzenie na boisko nieuprawnionych członków drużyny)

Grzegorz Adamczewski - T., 14.01 (komentowanie decyzji sędziowskich)

 

 

F TEAM 

Jakub Pieróg – T., 08.10 (używanie wulgaryzmów)

Jakub Pieróg - 2 x T., 11.11 (prowokacje werbalne + komentowanie decyzji sędziów)

Jakub Pieróg - mecz zawieszenia w kolejce nr 9 z drużyną Sky High

 

 

FILLESTAR:

 

 

HARD BOYS:

Artur Konieczny - T., 30.09 (komentowanie decyzji sędziowskich)

Marcin Skonieczny – T., 28.10 (niesportowe zachowanie)

Radosław Piotrowski - T. 13.01 (krytyka orzeczeń sędziowskich)

 

 

JUŻ MI NIE PODAWAJ:

Paweł Burkowski – T., 30.09 (obrażanie przeciwnika, prowokacja do bójki)
Bartosz Przybyła – T., 30.09 (komentowanie decyzji sędziowskich)
Faul Techniczny Ławki (B) - Paweł Burkowski, 30.09 (komentowanie decyzji sędziowskich)

Paweł Burkowski – T., 22.10 (niesportowe zachowanie)
Kacper Hołyś – T., 22.10 (niesportowe zachowanie, umyślne przeszkadzanie przy rzutach wolnych)

Paweł Burkowski - kara pauzy w meczu z Lenpol Basket Świebodzin

Jakub Łychmus – T., 28.10 (prowokacje bójki)

Bartosz Przybyła - T., 10.12 (krytykowanie decyzji sędziowskich)

Kacper Hołyś - T., 10.12 (krytykowanie decyzji sędziowskich)

Paweł Burkowski - D., 10.12 (faul dyskwalifikujący - groźby pod adresem sędziów). Kara dla zawodnika: odsunięcie od trzech meczy z zespołami Ebro, Młode Wilki i Basket Sulechów
 

 

KORPUS PODZIEMNO LOTNICZY:

Krzysztof Appelbaum – T., 07.10 (komentowanie decyzji sędziowskich)

Jacek Plucinski – T., 15.10 (obrażanie przeciwnika)

Aleksander Strączyński - 11.11 (fprowokowanie przeciwnika)

 

 

LENPOL BASKET ŚWIEBODZIN

Mirosław Myszkowski – T., 28.10 (prowokacje bójki)

Krzysztof Czepukowicz - T., 11.11 (prowokacje werbalne)

Konrad Naraziński - T., 11.11 (prowokacje werbalne)

Maciej Bublewicz - T., 26.11 (krytykowanie decyzji)

Krzysztof Czepukowicz - T., 26.11 (krytykowanie decyzji)

Krystian Rodobolski - B., 13.01 (faul na ławce - krytykowanie decyzji sędziowskich)

 

 

 

MAJAMI HIT II

Michał Przyślak – T., 30.09 (obrażanie przeciwnika, prowokacja do bójki)

Krystian Strykowski – T., 21.10 (krytykowanie decyzji)
Piotr Żelazny – T., 21.10 (krytykowanie decyzji)

Tomasz Puchan – T., 15.10 (obrażanie przeciwnika)

Marcin Najdek - T. 12.11 (komentowanie decyzji)

Ławka drużyny - B. 03.02 (krytykowanie decyzji sędziowskich)

 

 

MŁODE WILKI:

Kacper Świec – T., 08.10 (obrażanie przeciwnika, prowokacja do bójki)

Faul Techniczny Ławki (B) - 08.10 (wchodzenie na boisko nieuprawnionych członków drużyny)

 

 

SKY-HIGH

Marcin Kwaśniewski - T., 04.02 (przekleństwa w stronę sędziego)

 

SSK BASKET SULECHÓW:

 

 

 

 

 

 

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Sportowa Zielona Góra Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów Wielkopolski Teletop Zastal Lubuskie Centrum Informacyjne Nasza Lubuska