Lubuski Związek Koszykówki Lubuski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Mario Ristić Lubuskie, EXPETO 5 119 23.80
2. Mateusz Rusiński IAG ASSEMBLY GROUP 5 114 22.80
3. Mariusz Matczak IAG ASSEMBLY GROUP 5 112 22.40
4. Krzysztof Cytrycki Lubuskie, GEODEZJA CYTRYCKI 5 108 21.60
5. Adrian Łopiński Lubuskie, ARPOL 4 97 24.25
6. Michał Nowicki KORONA FELGENHAUER LUBSKO 4 97 24.25
7. Jakub Szeliga KORONA FELGENHAUER LUBSKO 4 97 24.25
8. Michał Prałat CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY 4 95 23.75
9. Hubert Kondycki KORONA FELGENHAUER LUBSKO 5 81 16.20
10. Leszek Stankiewicz IAG ASSEMBLY GROUP 5 76 15.20
11. Patryk Krawczyk GALERIA SREBRA HILENBRAND 3 76 25.33
12. Adrian Krawczyk GEODEZJA CYTRYCKI 4 67 16.75
13. Łukasz Terpiłowski Lubuskie, DRIVE PRO 3 66 22.00
14. Bartosz Kokociński WIĘZIENIE STANOWE OHIO 3 65 21.67
15. Krzysztof Masłowski Lubuskie, EXPETO 4 62 15.50
16. Andrzej Zabłocki Lubuskie, DRIVE PRO 3 61 20.33
17. Łukasz Samel Lubuskie, GEODEZJA CYTRYCKI 3 58 19.33
18. Patryk Malus Lubuskie, BACHUSY 4 56 14.00
19. Radosław Duszyński Lubuskie, ALDEMED Centrum Medyczne 3 55 18.33
20. Tomasz Wróbel Lubuskie, BACHUSY 4 54 13.50
21. Adrian Parzysz KORONA FELGENHAUER LUBSKO 4 53 13.25
22. Paweł Szcześniak Lubuskie, ALDEMED Centrum Medyczne 3 52 17.33
23. Tomasz Maćkowiak WIĘZIENIE STANOWE OHIO 4 52 13.00
24. Bartosz Banach IAG ASSEMBLY GROUP 5 51 10.20
25. Paweł Rabęda GALERIA SREBRA HILENBRAND 3 51 17.00
26. Artur Cielma SUPERUBEZPIECZENIA.PL 2 51 25.50
27. Maciej Przecławski Lubuskie, BACHUSY 4 50 12.50
28. Sebastian Sadrakuła CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY 4 48 12.00
29. Jacek Dudka Lubuskie, ALDEMED Centrum Medyczne 3 47 15.67
30. Aleksander Strączyński WIĘZIENIE STANOWE OHIO 5 47 9.40
31. Robert Morkowski Lubuskie, ALDEMED Centrum Medyczne 3 47 15.67
32. Adam Stefanowicz Lubuskie, GEODEZJA CYTRYCKI 3 45 15.00
33. Grzegorz Taberski SUPERUBEZPIECZENIA.PL 3 44 14.67
34. Paweł Sługocki Lubuskie, EXPETO 4 44 11.00
35. Bartosz Kowalski SUPERUBEZPIECZENIA.PL 3 43 14.33
36. Maciej Maćkiewicz IAG ASSEMBLY GROUP 3 42 14.00
37. Marcin Kozera Lubuskie, ARPOL 4 42 10.50
38. Sławomir Poźniak SUPERUBEZPIECZENIA.PL 3 41 13.67
39. Mateusz Błoszyk Lubuskie, ARPOL 4 41 10.25
40. Krzysztof Walczak GEODEZJA CYTRYCKI 4 39 9.75
41. Piotr Żłobiński WIĘZIENIE STANOWE OHIO 5 37 7.40
42. Michał Lewandowski Lubuskie, DRIVE PRO 2 36 18.00
43. Krzysztof Rosiński CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY 2 36 18.00
44. Krzysztof Der Lubuskie, BACHUSY 2 36 18.00
45. Olaf Milej GEODEZJA CYTRYCKI 3 35 11.67
46. Mieszko Simiński GALERIA SREBRA HILENBRAND 3 35 11.67
47. Rafał Jędryś KORONA FELGENHAUER LUBSKO 5 33 6.60
48. Grzegorz Gwarda Lubuskie, GEODEZJA CYTRYCKI 5 32 6.40
49. Wojciech Falbagowski Lubuskie, EXPETO 4 32 8.00
50. Piotr Baut WIĘZIENIE STANOWE OHIO 5 32 6.40
51. Jakub Radkiewicz SUPERUBEZPIECZENIA.PL 3 30 10.00
52. Jurand Przybysz WIĘZIENIE STANOWE OHIO 4 30 7.50
53. Bartłomiej Welc KORONA FELGENHAUER LUBSKO 3 30 10.00
54. Bartłomiej Kobylański SUPERUBEZPIECZENIA.PL 3 29 9.67
55. Damian Szkudlarski Lubuskie, EXPETO 4 27 6.75
56. Rafał Mackiewicz KORONA FELGENHAUER LUBSKO 3 26 8.67
57. Konrad Urbaniak IAG ASSEMBLY GROUP 4 26 6.50
58. Daniel Waloryszek Lubuskie, ARPOL 4 26 6.50
59. Michał Napierała Lubuskie, ARPOL 4 25 6.25
60. Karol Bednarczyk BACHUSY 3 25 8.33
61. Remigiusz Witkiewicz GALERIA SREBRA HILENBRAND 3 25 8.33
62. Adam Kucharski KORONA FELGENHAUER LUBSKO 3 24 8.00
63. Konrad Witrylak Lubuskie, ALDEMED Centrum Medyczne 3 24 8.00
64. Karol Samborski IAG ASSEMBLY GROUP 5 23 4.60
65. Grzegorz Mowczan Lubuskie, ARPOL 4 23 5.75
66. Marcin Szcześniak Lubuskie, ALDEMED Centrum Medyczne 2 23 11.50
67. Krzysztof Czerski Lubuskie, BACHUSY 3 22 7.33
68. Łukasz Mietlicki SUPERUBEZPIECZENIA.PL 4 22 5.50
69. Tomasz Sadrakuła CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY 4 20 5.00
70. Krzysztof Słowiński KORONA FELGENHAUER LUBSKO 4 20 5.00
71. Michał Bobowski CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY 3 20 6.67
72. Przemysław Bukowski Lubuskie, ARPOL 2 20 10.00
73. Piotr Zaradny IAG ASSEMBLY GROUP 4 20 5.00
74. Jacek Pluciński Lubuskie, EXPETO 4 20 5.00
75. Przemysław Jaworski Lubuskie, ARPOL 4 19 4.75
76. Marek Chmiel GALERIA SREBRA HILENBRAND 3 19 6.33
77. Krzysztof Appelbaum WIĘZIENIE STANOWE OHIO 4 19 4.75
78. Kamil Kwiatkowski GALERIA SREBRA HILENBRAND 3 18 6.00
79. Tomasz Górski Lubuskie, BACHUSY 2 17 8.50
80. Wojciech Nieśpiał Lubuskie, DRIVE PRO 3 17 5.67
81. Armand Pisarczyk Lubuskie, DRIVE PRO 3 17 5.67
82. Łukasz Jarowicz Lubuskie, ARPOL 3 16 5.33
83. Łukasz Burdzy IAG ASSEMBLY GROUP 4 16 4.00
84. Marcin Sacha Lubuskie, GEODEZJA CYTRYCKI 3 15 5.00
85. Andrzej Der Lubuskie, BACHUSY 2 14 7.00
86. Maciej Bartkiewicz CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY 4 13 3.25
87. Marcin Iszczek WIĘZIENIE STANOWE OHIO 3 13 4.33
88. Łukasz Hilenbrand GALERIA SREBRA HILENBRAND 3 13 4.33
89. Tomasz Małachowski KORONA FELGENHAUER LUBSKO 3 13 4.33
90. Łukasz Brzózka Lubuskie, ALDEMED Centrum Medyczne 2 13 6.50
91. Jacek Sołtysik Lubuskie, DRIVE PRO 2 12 6.00
92. Marcin Cyrok SUPERUBEZPIECZENIA.PL 3 11 3.67
93. Władysław Żedzik CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY 3 11 3.67
94. Marcin Chałupczyński Lubuskie, ALDEMED Centrum Medyczne 2 11 5.50
95. Kamil Tomiak WIĘZIENIE STANOWE OHIO 4 9 2.25
96. Oskar Foltanowicz CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY 2 9 4.50
97. Przemysław Rataj Lubuskie, ARPOL 3 9 3.00
98. Krzysztof Konopski SUPERUBEZPIECZENIA.PL 3 9 3.00
99. Bartosz Krajewski CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY 2 8 4.00
100. Wojciech Martynów Lubuskie, DRIVE PRO 3 8 2.67
101. Paweł Jakubowski Lubuskie, BACHUSY 3 7 2.33
102. Wojciech Majewski CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY 4 7 1.75
103. Krzysztof Jagiełowicz Lubuskie, DRIVE PRO 2 6 3.00
104. Mirosław Smyrak ALDEMED Centrum Medyczne 2 6 3.00
105. Michał Strykowski SUPERUBEZPIECZENIA.PL 3 5 1.67
106. Maciej Bujalski GALERIA SREBRA HILENBRAND 2 5 2.50
107. Szymon Nowak SUPERUBEZPIECZENIA.PL 2 5 2.50
108. Przemysław Marzec Lubuskie, ARPOL 2 5 2.50
109. Michał Lawrenc CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY 3 4 1.33
110. Bogusław Pogorzelec KORONA FELGENHAUER LUBSKO 4 3 0.75
111. Radosław Flugel Lubuskie, EXPETO 4 2 0.50
112. Leszek Milewski Lubuskie, BACHUSY 2 2 1.00
113. Piotr Siepsiak Lubuskie, DRIVE PRO 3 2 0.67
114. Przemysław Szpakowski CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY 2 0 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Sportowa Zielona Góra Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów Wielkopolski RTV Lubuska Teletop Zastal