03.06.2026
MP 3x3 - Gorzowianki U23 w blasku srebra
W miniony weekend w hali Urania odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w koszykówce 3x3. Województwo Lubuskie reprezentowały koszykarki Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski. Najlepiej wypadła reprezentacja U23, która wywalczyła srebrne medale.










