Lubuski Związek Koszykówki Lubuski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Kamil Zgliniecki KOIMEX BASKET TEAM 5 81 16.20
2. Mariusz Jakubowski SAVICKI.PL RUN&GUN 3 75 25.00
3. Bartosz Masłowski KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 4 68 17.00
4. Marcel Skrzypczak PERCEPTUS 3 64 21.33
5. Jędrzej Czubkowski PERCEPTUS 3 53 17.67
6. Miłosz Zabłocki PERCEPTUS 3 51 17.00
7. Kamil Jągowski KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 3 49 16.33
8. Tomasz Koc SAVICKI.PL RUN&GUN 3 49 16.33
9. Grzegorz Rozmarynowski KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 3 47 15.67
10. Krystian Wiśniewski SKY-HIGH 3 45 15.00
11. Karol Dobrzyński EBRO 3 43 14.33
12. Marcin Zubek SAVICKI.PL RUN&GUN 3 36 12.00
13. Kamil Wiśniewski SKY-HIGH 3 36 12.00
14. Radosław Piotrowski HARD BOYS 2 36 18.00
15. Tomasz Golecki KOIMEX BASKET TEAM 5 35 7.00
16. Łukasz Drzymała EBRO 3 35 11.67
17. Piotr Wojtyś KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 4 35 8.75
18. Krystian Rodobolski KOIMEX BASKET TEAM 4 35 8.75
19. Michał Szaj SKY-HIGH 3 34 11.33
20. Hubert Książkiewicz EBRO 3 33 11.00
21. Wojciech Krzyżanowski JUŻ MI NIE PODAWAJ 2 31 15.50
22. Paweł Struzik AIKON 4 30 7.50
23. Krzysztof Czepukowicz KOIMEX BASKET TEAM 5 28 5.60
24. Cezary Wieczorek EBRO 3 27 9.00
25. Maciej Zawadzki AIKON 4 26 6.50
26. Łukasz Szpakowski PERCEPTUS 2 24 12.00
27. Przemysław Brzemiński KOIMEX BASKET TEAM 4 24 6.00
28. Marcin Skonieczny HARD BOYS 2 23 11.50
29. Tomasz Wiktorski SAVICKI.PL RUN&GUN 3 22 7.33
30. Bogdan Levchenko KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 2 22 11.00
31. Michał Lipczyński JUŻ MI NIE PODAWAJ 2 21 10.50
32. Aleksander Szumkowski PERCEPTUS 2 21 10.50
33. Artur Konieczny HARD BOYS 2 21 10.50
34. Marcin Karaś 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 1 21 21.00
35. Oskar Ostrowski PERCEPTUS 2 21 10.50
36. Kamil Poźniak 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 2 20 10.00
37. Michał Walochnik AIKON 2 19 9.50
38. Michał Martynów PERCEPTUS 3 18 6.00
39. Michał Król JUŻ MI NIE PODAWAJ 2 18 9.00
40. Marcin Najdek EBRO 2 16 8.00
41. Jakub Zdaniewicz SAVICKI.PL RUN&GUN 3 15 5.00
42. Maciej Marczak AIKON 2 15 7.50
43. Paweł Olejniczak HARD BOYS 2 14 7.00
44. Seweryn Kawecki SKY-HIGH 2 14 7.00
45. Rafał Kurek HARD BOYS 1 14 14.00
46. Miłosz Rataj SAVICKI.PL RUN&GUN 3 14 4.67
47. Artur Minczyński JUŻ MI NIE PODAWAJ 2 14 7.00
48. Michał Czarnowski HARD BOYS 2 14 7.00
49. Tomasz Puchan EBRO 3 14 4.67
50. Krzysztof Świec JUŻ MI NIE PODAWAJ 2 14 7.00
51. Krzysztof Cieślak EBRO 2 13 6.50
52. Jakub Murawicki AIKON 4 13 3.25
53. Konrad Naraziński KOIMEX BASKET TEAM 5 13 2.60
54. Mariusz Walczak KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 4 13 3.25
55. Jakub Raczyński ECORAX REHAGYM Klub Kokosa 1 13 13.00
56. Hubert Olejniczak 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 1 12 12.00
57. Patryk Cierebiej SKY-HIGH 2 12 6.00
58. Paweł Włodarczak ECORAX REHAGYM Klub Kokosa 1 12 12.00
59. Paweł Czerwiński 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 1 11 11.00
60. Filip Mikołaj Miłuch SAVICKI.PL RUN&GUN 2 11 5.50
61. Witold Ostynowicz 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 1 11 11.00
62. Krzysztof Kwiecień AIKON 3 10 3.33
63. Marek Krzyna EBRO 2 10 5.00
64. Dariusz Wasilewski SAVICKI.PL RUN&GUN 3 10 3.33
65. Piotr Bonderowicz ECORAX REHAGYM Klub Kokosa 1 9 9.00
66. Kamil Ojrzanowski 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 1 9 9.00
67. Grzegorz Dec SAVICKI.PL RUN&GUN 2 9 4.50
68. Michał Skopiński AIKON 3 9 3.00
69. Adam Gałka KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 4 9 2.25
70. Jakub Skonieczny HARD BOYS 1 8 8.00
71. Adrian Chudy SKY-HIGH 2 8 4.00
72. Remigiusz Biedrzycki AIKON 3 8 2.67
73. Piotr Jarzębski KOIMEX BASKET TEAM 5 8 1.60
74. Marcin Kwaśniewski SKY-HIGH 2 8 4.00
75. Michał Lubas HARD BOYS 2 8 4.00
76. Filip Czyżewski AIKON 3 8 2.67
77. Maciej Kowalski SAVICKI.PL RUN&GUN 2 7 3.50
78. Maciej Jurasek EBRO 3 7 2.33
79. Bartosz Szymczak JUŻ MI NIE PODAWAJ 1 6 6.00
80. Tomasz Włodarczyk SKY-HIGH 3 6 2.00
81. Paweł Sobociński KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 4 6 1.50
82. Cezar Gorgol 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 2 6 3.00
83. Konstanty Kolański KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 3 6 2.00
84. Piotr Dunaj KOIMEX BASKET TEAM 3 6 2.00
85. Marek Karasz ECORAX REHAGYM Klub Kokosa 1 5 5.00
86. Robert Ślotała JUŻ MI NIE PODAWAJ 1 5 5.00
87. Maciej Mikulewicz SAVICKI.PL RUN&GUN 2 5 2.50
88. Kacper Biłas PERCEPTUS 2 5 2.50
89. Paweł Landzwojczak ECORAX REHAGYM Klub Kokosa 1 5 5.00
90. Marcin Rusnarczyk 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 1 5 5.00
91. Piotr Landzwojczak ECORAX REHAGYM Klub Kokosa 1 4 4.00
92. Przemysław Jarzębski KOIMEX BASKET TEAM 5 4 0.80
93. Bartosz Tomiak HARD BOYS 1 4 4.00
94. Kacper Kiraga PERCEPTUS 2 4 2.00
95. Paweł Burkowski JUŻ MI NIE PODAWAJ 2 4 2.00
96. Szymon Flieger 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 1 3 3.00
97. Jarosław Wójcik ECORAX REHAGYM Klub Kokosa 1 3 3.00
98. Piotr Kopij AIKON 2 3 1.50
99. Łukasz Lis JUŻ MI NIE PODAWAJ 2 3 1.50
100. Michał Stuce ECORAX REHAGYM Klub Kokosa 1 2 2.00
101. Sebastian Nabożny AIKON 2 2 1.00
102. Piotr Cierpicki JUŻ MI NIE PODAWAJ 2 2 1.00
103. Kamil Rajchel 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 1 2 2.00
104. Damian Śpiewak KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 3 2 0.67
105. Paweł Butowicz 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 2 0 0.00
106. Sebastian Odziemek KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 2 0 0.00
107. Grzegorz Sulkowski HARD BOYS 1 0 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Sportowa Zielona Góra Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów Wielkopolski RTV Lubuska Teletop Zastal