Lubuski Związek Koszykówki Lubuski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jakub Raczyński ECORAX REHAGYM Klub Kokosa 16 528 33.00
2. Wojciech Krzyżanowski JUŻ MI NIE PODAWAJ 18 339 18.83
3. Piotr Radczyc MENCZESTER JUNAJTED 17 267 15.71
4. Waldemar Gołąb MENCZESTER JUNAJTED 18 247 13.72
5. Kamil Jągowski KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 15 242 16.13
6. Maciej Domagała NIEBIESCY 17 235 13.82
7. Tomasz Koc SAVICKI.PL RUN&GUN 13 229 17.62
8. Miłosz Zabłocki PERCEPTUS 16 223 13.94
9. Kamil Ojrzanowski 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 16 220 13.75
10. Wojciech Dubniewski BOHAR PALETY BASKET 16 217 13.56
11. Jakub Stelmasik NIEBIESCY 12 215 17.92
12. Mateusz Michniewicz BOHAR PALETY BASKET 15 210 14.00
13. Grzegorz Szczeciński 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 13 203 15.62
14. Marcel Skrzypczak PERCEPTUS 15 202 13.47
15. Nikodem Waśniewski SAVICKI.PL RUN&GUN 14 191 13.64
16. Rafał Kurek HARD BOYS 18 187 10.39
17. Oskar Ostrowski PERCEPTUS 13 184 14.15
18. Bogdan Levchenko KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 11 184 16.73
19. Radosław Rudziński MENCZESTER JUNAJTED 13 177 13.62
20. Igor Kordel PERCEPTUS 10 174 17.40
21. Bartosz Szymczak JUŻ MI NIE PODAWAJ 16 165 10.31
22. Piotr Czechowski MENCZESTER JUNAJTED 16 161 10.06
23. Tomasz Puchan EBRO 17 159 9.35
24. Adam Mordel KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 16 157 9.81
25. Marcin Płokita BOHAR PALETY BASKET 13 154 11.85
26. Wojciech Szcześniak BOHAR PALETY BASKET 11 154 14.00
27. Hubert Książkiewicz EBRO 17 152 8.94
28. Jakub Bromber PERCEPTUS 12 151 12.58
29. Artur Rudziński MENCZESTER JUNAJTED 16 149 9.31
30. Łukasz Drzymała EBRO 13 142 10.92
31. Marcin Zubek SAVICKI.PL RUN&GUN 15 141 9.40
32. Bartosz Masłowski KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 13 138 10.62
33. Marek Karasz ECORAX REHAGYM Klub Kokosa 14 137 9.79
34. Paweł Włodarczak ECORAX REHAGYM Klub Kokosa 15 137 9.13
35. Bartłomiej Grabowski NIEBIESCY 17 135 7.94
36. Robert Ślotała JUŻ MI NIE PODAWAJ 17 131 7.71
37. Kamil Wiśniewski SKY-HIGH 15 130 8.67
38. Michał Szaj SKY-HIGH 13 129 9.92
39. Przemysław Radczyc MENCZESTER JUNAJTED 16 129 8.06
40. Patryk Kibała EBRO 12 127 10.58
41. Paweł Mroczkowski NIEBIESCY 18 126 7.00
42. Paweł Landzwojczak ECORAX REHAGYM Klub Kokosa 18 125 6.94
43. Michał Lubas HARD BOYS 15 121 8.07
44. Karol Dobrzyński EBRO 17 121 7.12
45. Paweł Boharewicz BOHAR PALETY BASKET 12 120 10.00
46. Piotr Wojnowski SAVICKI.PL RUN&GUN 10 118 11.80
47. Krzysztof Sukiennik WAŻNE ŻEBY GRAĆ 16 118 7.38
48. Artur Konieczny HARD BOYS 19 116 6.11
49. Rafał Rzeszutek MENCZESTER JUNAJTED 11 115 10.45
50. Ryszard Ciuk NIEBIESCY 17 115 6.76
51. Marcin Skonieczny HARD BOYS 18 112 6.22
52. Michał Stuce ECORAX REHAGYM Klub Kokosa 13 111 8.54
53. Radosław Piotrowski HARD BOYS 14 108 7.71
54. Michał Ślusarczyk MENCZESTER JUNAJTED 18 108 6.00
55. Paweł Czerwiński 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 12 107 8.92
56. Tomasz Włodarczyk SKY-HIGH 16 105 6.56
57. Tomasz Wilczyński BOHAR PALETY BASKET 14 104 7.43
58. Piotr Bonderowicz ECORAX REHAGYM Klub Kokosa 16 103 6.44
59. Bartosz Stefański SAVICKI.PL RUN&GUN 13 103 7.92
60. Bartosz Tomiak HARD BOYS 17 98 5.76
61. Bartosz Hanc WAŻNE ŻEBY GRAĆ 12 95 7.92
62. Paweł Struzik WAŻNE ŻEBY GRAĆ 13 95 7.31
63. Kamil Poźniak 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 13 94 7.23
64. Michał Dąbrowski NIEBIESCY 14 94 6.71
65. Witold Ostynowicz 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 12 93 7.75
66. Paweł Zawadzki WAŻNE ŻEBY GRAĆ 11 93 8.45
67. Jakub Zdaniewicz SAVICKI.PL RUN&GUN 14 91 6.50
68. Robert Suchodolski NIEBIESCY 13 90 6.92
69. Roger Grubecki NIEBIESCY 10 90 9.00
70. Seweryn Kawecki SKY-HIGH 13 89 6.85
71. Szymon Flieger 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 16 87 5.44
72. Michał Król JUŻ MI NIE PODAWAJ 10 87 8.70
73. Piotr Szymkowiak ECORAX REHAGYM Klub Kokosa 15 86 5.73
74. Marcin Karaś 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 14 86 6.14
75. Piotr Wojtyś KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 16 85 5.31
76. Darek Wasilewski SAVICKI.PL RUN&GUN 16 82 5.13
77. Wojciech Ukleja WAŻNE ŻEBY GRAĆ 14 82 5.86
78. Dariusz Antecki BOHAR PALETY BASKET 16 82 5.13
79. Łukasz Tarnawski WAŻNE ŻEBY GRAĆ 15 80 5.33
80. Paweł Burkowski JUŻ MI NIE PODAWAJ 16 78 4.88
81. Jakub Skonieczny HARD BOYS 10 77 7.70
82. Tomasz Wiktorski SAVICKI.PL RUN&GUN 12 76 6.33
83. Jędrzej Czubkowski PERCEPTUS 14 76 5.43
84. Marcin Najdek EBRO 15 75 5.00
85. Grzegorz Sulkowski HARD BOYS 17 73 4.29
86. Maciej Lisiewicz BOHAR PALETY BASKET 15 72 4.80
87. Adrian Chudy SKY-HIGH 11 71 6.45
88. Michał Czarnowski HARD BOYS 18 70 3.89
89. Piotr Cierpicki JUŻ MI NIE PODAWAJ 18 70 3.89
90. Przemysław Dzikowski 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 11 68 6.18
91. Paweł Sobociński KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 15 68 4.53
92. Jakub Wójcik SKY-HIGH 12 68 5.67
93. Krzysztof Świec JUŻ MI NIE PODAWAJ 14 67 4.79
94. Michał Baumgarten BOHAR PALETY BASKET 13 58 4.46
95. Krzysztof Cieślak EBRO 15 57 3.80
96. Krystian Gajda NIEBIESCY 9 56 6.22
97. Marek Krzyna EBRO 15 56 3.73
98. Miłosz Rataj SAVICKI.PL RUN&GUN 13 53 4.08
99. Damian Śpiewak KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 16 52 3.25
100. Marcin Kwaśniewski SKY-HIGH 13 51 3.92
101. Daniel Bobin WAŻNE ŻEBY GRAĆ 14 51 3.64
102. Wojciech Stryjek SAVICKI.PL RUN&GUN 16 48 3.00
103. Aleksander Szumkowski PERCEPTUS 12 45 3.75
104. Dariusz Romanowski NIEBIESCY 14 45 3.21
105. Krzysztof Gajda NIEBIESCY 15 38 2.53
106. Jarosław Wójcik ECORAX REHAGYM Klub Kokosa 16 36 2.25
107. Arkadiusz Einbacher WAŻNE ŻEBY GRAĆ 11 36 3.27
108. Piotr Landzwojczak ECORAX REHAGYM Klub Kokosa 15 33 2.20
109. Tomasz Nowacki SKY-HIGH 12 32 2.67
110. Daniel Szymański MENCZESTER JUNAJTED 16 30 1.88
111. Artur Minczyński JUŻ MI NIE PODAWAJ 16 29 1.81
112. Mariusz Walczak KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 15 29 1.93
113. Jakub Gołąb MENCZESTER JUNAJTED 12 28 2.33
114. Filip Mikołaj Miłuch SAVICKI.PL RUN&GUN 13 28 2.15
115. Zbigniew Dobija NIEBIESCY 10 27 2.70
116. Dariusz Bednarski NIEBIESCY 16 26 1.63
117. Sebastian Odziemek KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 17 26 1.53
118. Andrzej Pytel MENCZESTER JUNAJTED 10 25 2.50
119. Bartosz Buczyński PERCEPTUS 11 24 2.18
120. Krzysztof Banaś ECORAX REHAGYM Klub Kokosa 12 24 2.00
121. Maciej Kowalski SAVICKI.PL RUN&GUN 9 22 2.44
122. Jacek Misko 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 10 22 2.20
123. Michał Martynów PERCEPTUS 9 21 2.33
124. Kacper Kiraga PERCEPTUS 14 13 0.93
125. Konstanty Kolański KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 11 13 1.18
126. Michał Górny PERCEPTUS 14 13 0.93
127. Piotr Kopij EBRO 13 12 0.92
128. Paweł Butowicz 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 10 6 0.60

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Sportowa Zielona Góra Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów Wielkopolski RTV Lubuska Teletop Zastal