Lubuski Związek Koszykówki Lubuski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Vitalii Ihnatchenko EBRO 19 1020 53.68
2. Kacper Hołyś JUŻ MI NIE PODAWAJ 17 546 32.12
3. Sergiusz Bator 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 19 493 25.95
4. Paweł Szymański EGON IE 21 381 18.14
5. Michał Lipczyński MŁODE WILKI 21 380 18.10
6. Grzegorz Adamczewski EGON IE 21 376 17.90
7. Łukasz Drzymała EBRO 21 354 16.86
8. Patryk Malus EGON IE 21 309 14.71
9. Piotr Minczyński JUŻ MI NIE PODAWAJ 22 305 13.86
10. Michał Król MŁODE WILKI 18 301 16.72
11. Bartosz Masłowski KORPUS PODZIEMNO LOTNICZY 20 299 14.95
12. Daniel Klonowski F Team 19 295 15.53
13. Bartosz Przybyła JUŻ MI NIE PODAWAJ 18 294 16.33
14. Kacper Świec MŁODE WILKI 22 287 13.05
15. Wojciech Kamrowski FILLESTAR 18 286 15.89
16. Cezary Wieczorek MAJAMI HIT II 18 282 15.67
17. Krystian Wiśniewski SKY HIGH 16 280 17.50
18. Krzysztof Świec MŁODE WILKI 23 277 12.04
19. Michał Szaj SKY HIGH 20 277 13.85
20. Jakub Pieróg F Team 21 273 13.00
21. Krystian Rodobolski LENPOL BASKET ŚWIEBODZIN 15 264 17.60
22. Marcin Najdek MAJAMI HIT II 20 262 13.10
23. Tomasz Puchan MAJAMI HIT II 22 257 11.68
24. Grzegorz Szczeciński 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 22 255 11.59
25. Kamil Sadowski LENPOL BASKET ŚWIEBODZIN 19 251 13.21
26. Maksymilian Witczak FILLESTAR 14 250 17.86
27. Marek Żelazny MAJAMI HIT II 22 250 11.36
28. Piotr Wojtyś KORPUS PODZIEMNO LOTNICZY 19 243 12.79
29. Dawid Zabojszczyk CASTO SQUAD 16 243 15.19
30. Krzysztof Appelbaum KORPUS PODZIEMNO LOTNICZY 17 242 14.24
31. Hubert Peksa 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 23 239 10.39
32. Paweł Jagiełowicz MAJAMI HIT II 20 236 11.80
33. Szymon Flieger 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 25 234 9.36
34. Przemysław Brzemiński LENPOL BASKET ŚWIEBODZIN 20 225 11.25
35. Kamil Wiśniewski SKY HIGH 18 224 12.44
36. Mateusz Balcerzak EGON IE 20 223 11.15
37. Aleksander Strączyński KORPUS PODZIEMNO LOTNICZY 19 221 11.63
38. Krzysztof Morka CASTO SQUAD 16 221 13.81
39. Rafał Kurek HARD BOYS 16 217 13.56
40. Radosław Piotrowski HARD BOYS 14 214 15.29
41. Bartosz Szymczak F Team 18 208 11.56
42. Szymon Banaś CASTO SQUAD 15 205 13.67
43. Michał Wawrzkiewicz JUŻ MI NIE PODAWAJ 22 203 9.23
44. Jakub Skonieczny HARD BOYS 14 201 14.36
45. Kamil Jągowski KORPUS PODZIEMNO LOTNICZY 18 197 10.94
46. Maciej Bublewicz LENPOL BASKET ŚWIEBODZIN 16 193 12.06
47. Jakub Żurkan EGON IE 15 187 12.47
48. Maciej Daniszewski EGON IE 18 175 9.72
49. Kacper Błaszczyszyn JUŻ MI NIE PODAWAJ 20 172 8.60
50. Maciej Gryszko FILLESTAR 18 165 9.17
51. Paweł Czerwiński 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 15 162 10.80
52. Krzysztof Czepukowicz LENPOL BASKET ŚWIEBODZIN 18 162 9.00
53. Kamil Poźniak 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 17 161 9.47
54. Karol Dobrzyński EBRO 20 157 7.85
55. Kamil Ojrzanowski 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 21 157 7.48
56. Marcin Skonieczny HARD BOYS 16 153 9.56
57. Amadeusz Borowski MŁODE WILKI 20 149 7.45
58. Patryk Cierebiej SKY HIGH 17 144 8.47
59. Paweł Kownacki SSK BASKET SULECHÓW 18 134 7.44
60. Michał Przyślak MAJAMI HIT II 16 127 7.94
61. Filip Chmielewski LENPOL BASKET ŚWIEBODZIN 17 125 7.35
62. Tomasz Golecki LENPOL BASKET ŚWIEBODZIN 13 122 9.38
63. Artur Konieczny HARD BOYS 14 116 8.29
64. Andrei Pletnev F Team 11 116 10.55
65. Jakub Guzenda EBRO 17 114 6.71
66. Radosław Hibner F Team 20 105 5.25
67. Tomasz Banach LENPOL BASKET ŚWIEBODZIN 13 104 8.00
68. Marek Krzyna EBRO 14 103 7.36
69. Marek Hercik CASTO SQUAD 10 103 10.30
70. Kamil Krottendorfer SSK BASKET SULECHÓW 16 102 6.38
71. Konrad Naraziński LENPOL BASKET ŚWIEBODZIN 20 100 5.00
72. Maciej Korcz FILLESTAR 13 100 7.69
73. Maciej Jurasek EBRO 12 97 8.08
74. Marcin Kwaśniewski SKY HIGH 18 93 5.17
75. Aleksander Czerniak SSK BASKET SULECHÓW 17 86 5.06
76. Paweł Olejniczak HARD BOYS 13 85 6.54
77. Mateusz Tur F Team 17 81 4.76
78. Jakub Łychmus JUŻ MI NIE PODAWAJ 22 74 3.36
79. Tomasz Włodarczyk SKY HIGH 15 71 4.73
80. Grzegorz Lubik FILLESTAR 19 71 3.74
81. Adrian Chudy SKY HIGH 12 70 5.83
82. Konrad Bałenkowski SSK BASKET SULECHÓW 14 70 5.00
83. Bartosz Tomiak HARD BOYS 15 69 4.60
84. Grzegorz Mentel SKY HIGH 12 65 5.42
85. Piotr Żelazny MAJAMI HIT II 16 62 3.88
86. Krystian Strykowski MAJAMI HIT II 17 60 3.53
87. Łukasz Lis F Team 12 60 5.00
88. Przemysław Lis F Team 19 60 3.16
89. Sebastian Nabożny FILLESTAR 14 59 4.21
90. Adam Gałka KORPUS PODZIEMNO LOTNICZY 13 58 4.46
91. Bartłomiej Styk MAJAMI HIT II 12 57 4.75
92. Krzysztof Podhajski SSK BASKET SULECHÓW 18 53 2.94
93. Agnieszka Welc F Team 11 51 4.64
94. Bartłomiej Łysiak SSK BASKET SULECHÓW 13 51 3.92
95. Bartosz Fiłaciuk EBRO 19 50 2.63
96. Marcin Karaś 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 14 50 3.57
97. Damian Śpiewak KORPUS PODZIEMNO LOTNICZY 21 47 2.24
98. Mariusz Hazeński FILLESTAR 14 47 3.36
99. Cezary Lubik FILLESTAR 15 45 3.00
100. Krzysztof Kwiecień SKY HIGH 14 44 3.14
101. Patryk Zalewski FILLESTAR 19 44 2.32
102. Paweł Burkowski JUŻ MI NIE PODAWAJ 12 42 3.50
103. Marcin Łukaszewski SSK BASKET SULECHÓW 14 42 3.00
104. Maksymilian Gąsiewski SSK BASKET SULECHÓW 16 41 2.56
105. Paweł Górski FILLESTAR 15 40 2.67
106. Krzysztof Danielak MŁODE WILKI 17 40 2.35
107. Michał Hałas SKY HIGH 13 39 3.00
108. Piotr Kostyło HARD BOYS 14 36 2.57
109. Piotr Cierpicki JUŻ MI NIE PODAWAJ 14 35 2.50
110. Hubert Hrechorecki FILLESTAR 16 35 2.19
111. Mateusz Poborski MŁODE WILKI 14 34 2.43
112. Sebastian Odziemek KORPUS PODZIEMNO LOTNICZY 11 33 3.00
113. Marcin Kaźmierczak MAJAMI HIT II 13 29 2.23
114. Arkadiusz Strzelczyk MŁODE WILKI 17 28 1.65
115. Paweł Poźniak SSK BASKET SULECHÓW 10 27 2.70
116. Przemysław Jarzębski LENPOL BASKET ŚWIEBODZIN 17 25 1.47
117. Klaudiusz Kozioł CASTO SQUAD 10 25 2.50
118. Alan Lewandowski SSK BASKET SULECHÓW 11 24 2.18
119. Wojciech Michalak SKY HIGH 11 23 2.09
120. Kamil Nowicki F Team 12 21 1.75
121. Wojciech Pudzianowski SSK BASKET SULECHÓW 10 21 2.10
122. Jakub Jankowiak CASTO SQUAD 11 21 1.91
123. Remigiusz Biedrzycki MAJAMI HIT II 13 19 1.46
124. Bartosz Skórnicki SSK BASKET SULECHÓW 11 14 1.27
125. Robert Ślotała JUŻ MI NIE PODAWAJ 19 13 0.68
126. Maciej Jutrzenka F Team 18 13 0.72
127. Artur Minczyński JUŻ MI NIE PODAWAJ 15 10 0.67
128. Robert Achrem SKY HIGH 14 10 0.71
129. Konrad Karczyński SSK BASKET SULECHÓW 12 10 0.83

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Sportowa Zielona Góra Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów Wielkopolski Teletop Zastal Lubuskie Centrum Informacyjne Nasza Lubuska